Poradíte co tu chybí.......

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Leosprochazka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 15.09.2012 18:22

Poradíte co tu chybí.......

Příspěvek od Leosprochazka »

Zdravím...Loni jsem koupil tourana a měl jsem vymidlenej prostor kde je obyčejně rezerva.....Viz foto.....Co tam má být úmýstěno,nějaká opravná sada nebo tak něco.....Nebo ten polis dát pryč a umístit tam rezervu.......Děkuji za odpověd
Přílohy
kufr
kufr

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: Poradíte co tu chybí.......

Příspěvek od pratonda »

Jak je přeska,tam patří opravná sada a kompresor.Pod polystyrénem je místo na úzkou dojezdovou rezervu,rozměr máš zevnitř na dvířkách od nádrže 125/70R18.Do jiných variant podlah se vejde i normál kolo,ale u tebe to vypadá podle hloubky polyst... na tu dojezdovku.Jinak romány na toto téma zde
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=262&t=101517" onclick="window.open(this.href);return false;
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Poradíte co tu chybí.......

Příspěvek od alesino »

jen bych poopravil Martina , v tvém případě pod polystyrénem dojezdovka není a nebude ...
mám tu samou variantu podlahy kufru s tire setem , aby tam vlezla dojezdovka , je třeba polystyrén vyhodit , kompresor a sadu / to co nemáš / dát jinam , třeba do odkládacích schránek pod nohama vzadu ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: Poradíte co tu chybí.......

Příspěvek od pratonda »

No však jasnačka,že polystyrén musí pryč,aby tam šla dojezdovka.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“