Wiki: nevrací se spojka až nahoru

Encyklopedie pro Volkswagen Caddy III

nevrací se spojka až nahoru

Příspěvek od caddy2009 »

Poradíte mi někdo? Když pustím pedál spojky, zastaví se asi tři cm od vrchu a pak doklepne až na horu. Taky se mi zdá se mi, že je spojka moc měkká. To se děje až po ujetí několika kilometrů.
Začalo to po opravě v servisu. Nejdřív mi spadl pedál spojky úplně. V servisu mi vyměnili ložisko. Potom mi to odvzdušňovali, ale pořád to není dobré. Už to stálo skoro 8 tisíc. Byl jsem tam třikrát a ještě to není v pořádku. Mám pocit, že v servisu neví co s tím.
Díky

Návrhy na úpravu informací:

Re: nevrací se spojka až nahoru

Příspěvek od Lamaok »

Ahoj,v ppráci sme měli 2 dvojkové oktávky a taky to dělalo, je to v převodovce...
caddy2009 píše:Poradíte mi někdo? Když pustím pedál spojky, zastaví se asi tři cm od vrchu a pak doklepne až na horu. Taky se mi zdá se mi, že je spojka moc měkká. To se děje až po ujetí několika kilometrů.
Začalo to po opravě v servisu. Nejdřív mi spadl pedál spojky úplně. V servisu mi vyměnili ložisko. Potom mi to odvzdušňovali, ale pořád to není dobré. Už to stálo skoro 8 tisíc. Byl jsem tam třikrát a ještě to není v pořádku. Mám pocit, že v servisu neví co s tím.
Díky

Doplnit informaci

Zpět na „Caddy III“