Think Blue Trainer

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Think Blue Trainer

Příspěvek od Zett »

S jakou výbavou je součástí Think Blue Trainer? Našel jsem to v návodu a v autě to nemám přičemž vzadu mám napsáno bluemotion technology.

Z.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od sirdo »

tak momentalne ziadnej. ThinkBlueTrainer je aplikacia pre navigaciu do VW up!. netvrdim, ze casom sa nedostane aj do Golfu, ale urcite budes musiet mat ich NAVI...

Uživatelský avatar
zzzp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 29.06.2008 13:26
Bydliště: Bratislava, SK

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od zzzp »


Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od sirdo »

ano, ale musis mat infotainment podporujuci mirror link a tiez nie vsetky android mobily su podporovane (moj napr. nie, ale uznavam, ze je to smejd)...

inak co sa tyka infotainmentu, tak ma zaujalo toto. ako sa instaluje tato korejska ci aka navi do origo radia (nie je tam buttonik NAVI)?...

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Think Blue Trainer

Příspěvek od iwhy »

Napoji sa to medzi displej infotainmentu a elektronikou co je v schránke pred spolujazdcom. Ked sa potom chceš dostať do rozhrania navigácie musíš podržať dlhšie niektoré tlačidlo (nepametam ktoré, možno Car). Ale z toho čo som videl na YouTube ma to neoslovilo, je to taká navigácia ako spred 5 rokov a aj predpokladám, že to beží na nejakom obstarožnom Windows Mobile.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od sirdo »

tak ja mam tu obstaroznu NAVI na haku, lebo ked to pridava mirror link funkcionalitu tak tam premietnem NAVI z mobilu. mna skor zaujali tie dalsie funkcie ako prehravanie videa. respektive mne by stacilo nejake udelatko, ktore prida mirror link funkciu k zabudovanemu radiu, mobil by uz zvladol vsetko ostatne...

Uživatelský avatar
bouda05
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 14.06.2014 11:59

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od bouda05 »

Čistě teoreticky by to mělo být realizovatelné na bázi aktualizace firmwaru. V nejnovějším GTI už to nějakým způsobem běží, ale na můj vkus je to dost trhané a ne zrovna plynulé na ovládání. Přijde mi to v této fázi spíš na statické obrázky, než na promítání dynamického obrazu. Nevím, proč je to tak pomalé, když to běží přes USB, které je dostatečně rychlé.
Golf Variant VII 2.0 TDI ComfortLine - Pacific Blue, Bi-xenon, Ergoactiv

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od sirdo »

lenze v tom GTI ma NAVI, tym padom ma aj mirror link uz z vyroby. ja NAVI nemam, len to najvyssie radio co sa dava do Highline a to mirror link nema, takze neviem ci by stacilo len vydat nejaky update firmware pre to radio a zrazu by sa sprevadzkoval mirror link...

Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od Zett »

Někde jsem četl, že rozdíl je v MIB. Golf má MIB1 a pomocí update/upgrade software nelze údajně MirrorLink zprovoznit. Snad od modelového roku 2015 se používá MIB2, ale asi ne u všech typů Golfů...

Nové Polo má MirrorLink za příplatek něco přes 3000,-, nová Fábka ho má mít taky...

Z.
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: Think Blue Trainer

Příspěvek od iwhy »


Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“