další Polo 86C a zase chcípající motor

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
sahara
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 13.05.2011 11:26
Bydliště: Vysočina

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od sahara »

dnes zjistil konečně příčinu, je to špatnej kontakt v hallovém snímači.....
jezdil jsem a chcíplo to,tak jsem se šel kouknout do tý plovákový komory a benzín tam byl, když jsem startoval a točil motorem tak čerpadlo pořád hučelo, vytáhli hadičku a benzín tam taky šel, potom začli vrtět kabelam k hallovému snímači a chytlo to....
když se s tim hejbne v zeleným směru tak to zdechne, když se hejbe ve žlutým tak to naskočí, neměl jsem čas to rozhodit
pro představu je to toto?
http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJ ... TKrPaxnbo3" onclick="window.open(this.href);return false;

díky chlapi

jenom ještě k druhý fotce,já povolim ty zelený šrouby a vyhodim ten celej snímač pryč že jo?
oranžovými šrouby rozhodim předvstřik když to povolim?

a ještě dotaz k palivovému čerpadlu, když jsem odkryl ten plech kterej ho kreje tak jsem tam našel ten naftovej filtr, tam se musí jakoby ta matice se zářezama povolit aby se dal vyndal????

:thanks: :thanks: :thanks:
Přílohy
foto 1
foto 1
foto 2
foto 2
1.9tdi pd AUY 4x4
1.9tdi alh GIV

Uživatelský avatar
sahara
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 13.05.2011 11:26
Bydliště: Vysočina

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od sahara »

tak jsem vyndal čidlo(viz foto) a ještě jsem ho rozpůlil jakoby na dvě části(část která ho drží na místě a druhá částl ze snímačů a konektorů)....v druhý části byl někde zlomenej drátek(přerušen spoj)
nevíte náhodou jestli se to dá objednat zvlášt ta druhá část, protože v obchodě mi řekli, že první část klído objednaj ale ty piny se snímačem v jednom nezvládnou....
jinak těsnění vyměněný ale ta guma byla dobrá co tam byla tak uvídíme co se stane....teklo to hlavně v rohu u rozvodech
edit -
tak jsem to čidlo vymenil,dává se za něj taková náhrada viz foto 4
auto konečně nechcípe
Přílohy
20140307_132023.jpg
20140307_145012.jpg
20140307_145007.jpg
foto 4
foto 4
1.9tdi pd AUY 4x4
1.9tdi alh GIV

VWENCL86.C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 10.09.2014 18:13

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od VWENCL86.C »

Mě to dělalo taky posteloval jsem sitič a karbec a Cajk a zadní stěrač jsem urval a zavařil díru:)
Teď Schanim VAČKOVOU HŘÍDEL + KONÍKY na 86 1.1C

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“