Original gumove koberce

Moderátor: SandrikGVI

bordel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 05.12.2009 11:20

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od bordel »

Ja prodavam gumove koberce Petex, cena na Golfa 6 je 500kc za sadu, mam i na ostatni modely VW i jinych znacek, cena je zavisla na modelu. Jsem z Prahy, kdyby mel nekdo zajem. Jsou to ty, jako v tom odkaze za 700kc.
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

bmwtomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 27.07.2011 19:31

Re: Originál gumové koberce

Příspěvek od bmwtomas »

TraI píše:Obrázek
toto jsou teda origo? za jakou cenovku?

bmwtomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 27.07.2011 19:31

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od bmwtomas »

koupil jsem tyto... nechtěl jsem čtverečkové pač jsou hrozné na udržbu... tyto jsou za super cenu,kvalitní,a přesné doporučuju


http://tuning.autodoplnky.cz/gumove-kob ... s130882328" onclick="window.open(this.href);return false;

bordel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 05.12.2009 11:20

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od bordel »

Momentalne mam jednu sadu Petex na Golfa, kdyby mel nekdo zajem :)
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od andre.11 »

Chci nějaký kde je nápis Golf :)
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od xwritter »

kofola173 píše:Tak jsem nakonec koupil odtud - http://www.autokobercenamiru.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; - classic
dlouho jsem se na ně chystal, tak jsem si je tady koupil, ale kvalitou obšití nášlapu mě dost zklamaly... viz foto
proč tam mám takové nápisy se raději neptejte :)
Přílohy
20120611_161314.jpg
20120611_161211.jpg

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od xwritter »

tak po měsíci používání musím bohužel konstatovat, že koberce nejsou vůbec dobré, ten u řidiče se prohnul (asi teplem) a vypadá hrozně, navíc koberce vypadávají ze špuntů, takže nedrží na svém místě. NEDOPORUČUJU

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od george 6 »

xwritter píše:tak po měsíci používání musím bohužel konstatovat, že koberce nejsou vůbec dobré, ten u řidiče se prohnul (asi teplem) a vypadá hrozně, navíc koberce vypadávají ze špuntů, takže nedrží na svém místě. NEDOPORUČUJU
Dík za test,sháním nové a těmto se raději vyhnu.... :negative: :negative: :negative:

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od svatan »

Tak jsem si pročítal toto vlákno, než jsem se rozhodl, jaký koupit textilní koberce a nakonec padla volba na staré dobré VW Optimat 1K1061445WGK. Originál je prostě originál... Mají všechno, co tady většina zmiňujete - zvýšené okraje, gumový spodek aby voda neprosakovala, 100% pasující uchycení, nápis Golf (vyšitý, ne jak u levných náhrad lepený) a hlavně - padnou jako ulité! Naprosto luxusně sedí, zadní jak nemají uchycení tak to ani nevadí, protože se prostě nemůžou hnout. A zespodu mají všechny pro jistotu takové protiskluzové výstupky. A když se vám je podaří sehnat jako mně nové za necelých 800Kč, není co řešit:-) Ceníková cena je sice nějakých 1.750Kč, ale někdy prostě nemá smysl šetřit a řešit blbosti... Spokojenost a doporučuji :good:
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

jjjjj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.08.2013 14:37

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od jjjjj »

Chcel by som si kupit gumove koberce do mojho Golfa. Pozeram ze posledne prispevky o nich su tu spred vyse roka. Tak vas chcem poprosit o radu ktore su dobre. Pripadne o podelenie sa so skusenostami s tymi ktore mate. Vzhlad nie je az tak podstatny - dolezity je pomer kvality a ceny :wink:
Za pripadne odpovede vopred dakujem :wink:

miloscup
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.07.2010 10:12

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od miloscup »

Prodal bych pro Golf 6 orig.gum.koberce 2x predni (Obj. č.: 1K1 061 501 A 041) a 2x zadni (Obj. č.: 1K0 061 511 041) s napisem golf. Maji uchyceni na podlahu. Byl jsem s nimi velice spokojen (mam uz Golf 7). Bez deformaci. Zachovale. Kdyz tak vyfotim a poslu foto. Puvodni cena byla: 2.500Kc. Cekam nabidky. Brno.

PS: Jestli ma nekdo golf 6 Variant, mam taky original nizkou vanicku do kufru (Obj. č.: 1K9 061 180). Tak dejte vedet jestli bude zajem. Puvodni cena byla: 2.000Kc

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od SandrikGVI »

to miloscup: mas to hezky napsany ale udelal bych nabidku jeste v sekci bazar ( http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=232" onclick="window.open(this.href);return false; ) tam se koulne vic lidi a mas vetsi sanci na prodej

miloscup
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.07.2010 10:12

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od miloscup »

to SandrikGIV: Dik za tip

edko22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.09.2014 10:30

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od edko22 »

Nedavno som riesil podobnu dilemu pre Golf VI variant. U autorizovaneho predajciu mi ponukli skladove neznackove gum. koberce. Zdali sa mi prilis makke (ohybne), plus stvorcekovy vzor sa mi v minulosti dost tazko umyval. Argumentovali, ze ich vyraba ten isty vyrobca co originali a presne sedia plus ze sa daju dokupit ak sa prederu po kuse, teda nie komplet sadu (cena cca 28E za komplet).
Ked dosli objednane originaly(cena 53 Eur za komplet) tak som bol rad, ze som nevzal tie nahrady.
Pre mna su za argumenty: krajsi vzor, GOLF nadpis, hrubsia guma (dlhsia vydrz), pocit ze je to original a ze nic nezanedbali
Proti: drahsie (co vsak nemusi platit ak je to aj realne kvalitnejsia guma)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“