Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
kadlepa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 13.10.2011 13:42
Bydliště: Jihlava

Re: Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Příspěvek od kadlepa »

Tak já se hlásím k IGO8, na šest let žijícím HTC Blackstounu. Zatím vždy, když bylo potřeba tak nezklamal. Mapy už nemám zrovna nejaktuálnější (asi přes rok), ale za mě spokojenost. Jinak rámcově stačí RNS310 s průjezdovkou střední Evropy, taky už 7 let starý mapy.
Touran 2.0 TDi BMM 103kW

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Příspěvek od majrek001 »

IGO PRIMO
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Příspěvek od Wlashack_cz »

V navi vozím iGo 8 a je vcelku dobrá. Itálie, Radousko, Německo bez větších problémů. Občas ale volí trasu poněkud divně.
V telefonu testuju HERE a vypadá to jako adekvátní náhrada za iGo 8. Podle Sygicu jsem se netrefil ani v Olomouci.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

falcon5583
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 30.08.2014 17:54

Re: Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Příspěvek od falcon5583 »

Ja používam dlhé roky Sygic. Podrobná navigácia trochu mi sekala na xperii U ale na huawei G700 fici na parádu! Po poslednej aktualizacii ma príjemne prekvapili aj Google maps akurát ma nevýhodu potreby byt online

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Příspěvek od score »

tak už 4tej rok jedu na Sygicu, v NL mi dost pomohl, ČR umí taky, Německo taky v pohodě, do itálie za kámošem mě taky dostal ale občas fakt naviguje asi podle nálady, třeba na adresu která je ob dva bloky mě protáhne kolem celýho města, diuný ;-) měl sem ju předtím v S3, tam se perfektně odpočítávaly kilometry a metry do odbočení, ale co sem ju dal do Note3, tak je to volajaké zmetené ... v S3 jela pěkně od kilometrů na stometry, tady vypisuje jen jedno číslo a čertví jestli jsou to km nebo m , možná je to na moc velkým displeji a 100m by se tam asi nevešlo, tak to napíše jen m :-D párkrát už to se mnou takhle vydrbalo a paxem nestíhal brzdit :-D ale pruhy, ten hlas taky ujde ... a je to zadarmo :-D
btw. pokud je to cracklá verze, jak tam dostat aktuální mapy? odinstalovat a po nové instalaci stáhnout nový mapy?
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

Uživatelský avatar
golfplus 75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.06.2013 18:54
Bydliště: stredocech

Re: Navigace ve smartphone - kdo, jakou, za kolik

Příspěvek od golfplus 75 »

pouzivam ceskou navigaci BE-ON-ROAD , nepotrebuje pripojeni k internetu, zatim spokojenost http://www.svetandroida.cz/be-on-road-recenze-201411" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF PLUS 1.9 TDI r.v 2006 ( BLS )
DPF off, EGR off,CHIP - http://motorpower.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“