Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od Dusanbe »

Až do 863 je práce stejně. 864 se dělá trochu jinak. 220km/h a 260km/h je úplně jedno jak se nakombinuje. Klidně i do R32 G5 můžeš dát do 220km/h nebo obráceně do 1.4 můžeš dát 300km/h z GTI :D
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
neon1978
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 28.09.2014 20:00

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od neon1978 »

Jasně dík.Nakonec jsem sehnal 862A.Gti budíky jsem taky viděl ale to už je docela darda,a hlavně by to byla docela prasárna mít tachometr do 300km/h když to jezdi steží 150km/h :blush:

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od Dusanbe »

Mike_1524 píše:Zdravim.
Chcem sa opytat ci by pasovali a plne fungovali budiky z Touranu 2009 (1T092874A) do golfa V 2008. Diky
Rozdíl 1K0 vs. 1T0 :)
Přílohy
Výstřižek.PNG
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

dccmajd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 17.04.2014 19:42

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od dccmajd »

Dobrý den,
chci se zeptat kolik by stálo dodělání maxidotu a PP na vw golf V 1.4 16 V motor. kod motoru BCA :)

michal.koncicky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.11.2014 19:24

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od michal.koncicky »

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Mám Golf Plus 11/2005 modelový rok 06. Chtěl bych si dodělat tempomat a palubní pc. Podvolantovou jednotku a páčky mám.

Teď mi jde o to, jestli mám vhodné budíky. Mám tam teď polodot 1K0 920 852 J. Jsou vhodné nebo budu muset objednat taky jiné. Ještě vhodné říct, že nepotřebuji maxidot, stačí mi tenhle, pokud se nebude muset vyměnit. Díky moc za reakce

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od Dusanbe »

85x jsou bez PC. 86x polodot, 87x maxidot
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od tornado1 »

nutná výměna budíků a přizpůsobení immobilizéru, výměna a nakodování podvolantové jednotky, nastavení snímačů esp
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od ferda25 »

Autíčko lze nastavit jaké je třeba to není problém...jsem zvědavý kdo první dá barevný Maxi-Dot nebo aspoň bílý(jedno zda původní jsou fazit nebo ještě ne). Do O2 dávám běžně faceliftové budíky a vše maká jak má.

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od Dusanbe »

Já už mám nějaký čas u sebe barevné v G5. Už jsem si nastavil i kilometry, tohle jsou čerstvé fotky po instalaci. Jinak O2 facelift je to to samé, dvě O2 už jsem udělal. Není problém přizpůsobit i použité budíky.
Přílohy
_1.jpg
_2.jpg
_3.jpg
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 807
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od laco laslo »

Dusanbe: jen tak mimo téma - nechtěl bys vyfotit celou tvou palubní desku? Podle fotky už to nevypadá jak pětka golf, ale spíš jak nějaká pětapůlka :D
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od dream7000 »

a mohol by si dat nejake info co to vsetko chcelo urobit aby to fungovalo

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od ferda25 »

Dělat a rozchodit celé menu: Světla a Vidění a Komfort je taky o něčem jiném. Nemluvě o funkčním imobilizéru pokud byly v autě budíky typu Visteon.

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od Dusanbe »

:arrow: laco laslo: Jen tak mimo téma, on už to není golf 5, ale spíš jetta MK 4,9 :lol:
DSC_0069x.jpg
DSC_0270x.jpg
:arrow: dream7000: Po pravdě na tom autě už je krom ŘJ motoru (zatím), DSG, airbagovky a jednotek dveří měněno všechno včetně klimatroniku z B7 včetně sací šachty. Dával jsem parkovací čidla i na předek s OPS.
:arrow: ferda25: Popravdě, abych si nastavil čas comming home a leaving home, to můžu i po kabelu, ale i tak mě to netrápí, když mám dešťák. Takže toto klidně oželím. Ale BCM za BSG už taky není problém.
10808263_10205681069048956_1981900818_n.jpg
10822182_10205681069248961_902866179_n.jpg
Transpondéry jsem si přiučil nové kvůli alarmu v komfortce, ale i to není jediné zabezpečení. V motorovce mám immo off, páč je stará, ale mám projekt tam dát motor common rail s EDC17, tak tam pak immo rozchodím. Původní transpondéry prý jdou přiučit k novým budíkům, ale to zatím nevím jak. Ale tech "pár" peněz za transpondéry mě nevytrhne. Navíc jestli to fakt jde, tak ty nové transpondéry umím zase odemknout. Na Visteony mám dvě řešení, ale ve finále ani nepotřebuji v autě původní budíky vůbec. Stačí jen původní motorovka a když na to přijde, tak ani ta prakticky nemusí být původní. Už jsem dělal jedno vyhořelé auto, kde nezbylo nic funkčního a VINko sedí a immo valí.

Jinak všem do Nového vše nej :drinks: , snad nejsem jediný v práci. :D A koukejte se zase ukázat v červenci v Jizbicích!! ;)
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od mynick »

Dusanbe palec nahoru! Ta jetta je skor 5,9... :good: Ty si doslova maniak :mrgreen: Inak tie parkovaky mi hned padli do oka, podla toho ze tie stredne su v narazniku a nie v maske. Tiez nad tym rozmyslam (mozno ta este budem otrvavovak koli info).

A i tebe vsetko naj k novemu roku :drinks:

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatocna montaž Maxidotu a palubneho počitaca

Příspěvek od Dusanbe »

PS: Jinak kdyby měl někdo zájem, mám tu jedny bílé TDI a jedny barevné benzín. Oboje včetně stagingu - protočení ručiček.
Přílohy
1x.jpg
2x.jpg
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“