Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od hasmen »

http://www.auto.cz/vite-za-co-vam-letos ... gn=proklik" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od Shorty »

Ty vole pokuta 2 litry a poslat na technickou za orezlé kotouče...to bych se jim asi vysmál :laugh:

Jinak jsem zvědav, jak budou kontrolovat shodu barvy vozu s TP...mám tam zlatobéžová metalíza. To aby si k technikům vzali i nějakou ženskou z kosmetickýho salónu aby to poznala
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od BigBang »

je mi jasný, že myšlenka byla např. stav, kdy z brzdný plochy 6 cm brzdí jen 1 cm a zbytek „se jen veze“, ale můžeš chytit idiota, kterej tě bude buzerovat za to, že po tejdnu vyjedeš s autem a nestihneš obrzdit rez na povrchu, co se za dobu stání chtě nechtě vytvořila...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od C3 »

no :) nebo se staci chovat jako idiot a mas to rovnou :D
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od adam.87 »

Jen by mě zajímalo jestli budou opravdu u silniční kotroly muži v černém kotrolovat VIN auta.Pokud zjistí poškození tak bude následovat co :roll:
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od Hammer »

Pamatuju, kdy jsme tohle oprávnění v minulosti uplatňovali. Byl to ideální systém. Řešilo se to tak, že když už byla guma naplocho nebo prasklé čelní sklo nebo další věci a la šrot, sebrali jsme OTP a domluvili se s řidičem, zda si dá auto do rychtyku hnedka, cca do dvou dní, abysme mu techničák neposílali na okres a mohl si přijet k nám, kde to měl blíž, nebo to má blíž na okres a máme to tam poslat.

Dělalo se to zásadně a vždy bez uložení pokuty, protože účelem bylo, aby bylo auto v rychtyku, pokutou se jaksi člověku brali finance na opravu. Samozřejmě vedení, které chtělo svoje čárečky, každý takovýto techničák opakovaně napadalo, kde je k němu pokuta... Není a nebude, soudruzi. Loupežnický systém jsme my, staří pardálové, nepěstovali. Aspoň u nás teda.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od Storm »

Ono je to fajn vymýšlet takové zákony, pokud je opravdu jejich hlavním smyslem odstranit vraky ze silnic. Pokud je ale nemá kdo prosazovat, tak je to k ničemu. Nedávno jsem měl po dvanácti letech, co mám řidičák, první policejní kontrolu a šlo jim jen o test na alkohol jinak nic. A pokud už nějakou hlídku na silnici zahlídnu, tak ve většině případů měří rychlost. Takže tato úprava zákona nic neřeší. Problém začíná už u stanic technické kontroly. Pokud by už tama neprocházely vraky, nemusely by policisté následně řešit jejich technický stav.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od Majsha »

Storm píše:Ono je to fajn vymýšlet takové zákony, pokud je opravdu jejich hlavním smyslem odstranit vraky ze silnic. Pokud je ale nemá kdo prosazovat, tak je to k ničemu. Nedávno jsem měl po dvanácti letech, co mám řidičák, první policejní kontrolu a šlo jim jen o test na alkohol jinak nic. A pokud už nějakou hlídku na silnici zahlídnu, tak ve většině případů měří rychlost. Takže tato úprava zákona nic neřeší. Problém začíná už u stanic technické kontroly. Pokud by už tama neprocházely vraky, nemusely by policisté následně řešit jejich technický stav.

Hlavnim smyslem je zdanit lidi za to ze si dovolili koupit si auto. Vrak nebo ne policajt ti udela vrak i z tyden staryho auta kdyz bude chtit. Kazdej zakon policie driv nebo pozdeji zneuzije proti tobe. V dobach kdy cerny uhli bylo hnedy a ooo mocny hammer milosrdne poddanym nedaval pokuty to s nama znamej policajt resil treba nekolika fackama a melo to vetsi efekt nez pokuty. Ale to uz je jaksi pryc hochu

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od Storm »

Však jsem psal "pokud je opravdu jejich hlavním smyslem odstranit vraky ze silnic". Což jsem myslel tak, že pokud to opravdu byl ten hlavní smysl, tak by se to řešilo od jiného konce.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie bude moci zabavovat malé techničáky ...

Příspěvek od Hammer »

A tak by se dalo pokračovat. Serou se zákony jeden za druhým, zmetek na zmetek a že to nikdo nevymáhá nikoho absolutně netlačí.
Storm píše:Ono je to fajn vymýšlet takové zákony, pokud je opravdu jejich hlavním smyslem odstranit vraky ze silnic. Pokud je ale nemá kdo prosazovat, tak je to k ničemu. Nedávno jsem měl po dvanácti letech, co mám řidičák, první policejní kontrolu a šlo jim jen o test na alkohol jinak nic. A pokud už nějakou hlídku na silnici zahlídnu, tak ve většině případů měří rychlost. Takže tato úprava zákona nic neřeší. Problém začíná už u stanic technické kontroly. Pokud by už tama neprocházely vraky, nemusely by policisté následně řešit jejich technický stav.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“