MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
alexmike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 01.06.2011 13:13
Bydliště: Louka (JM kraj)

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od alexmike »

Poprosil bych taky mrkout na log. Aleš
Přílohy
sharan dnes.rar
(754 bajtů) Staženo 181 x
sharan dnes turbo.rar
(712 bajtů) Staženo 131 x

Uživatelský avatar
marasoba
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 17.02.2008 21:16
Bydliště: okr. Benešov

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od marasoba »

Zdravim,
nevíte náhodou někdo, kde bych sehnal konektor na váhu vzduchu (pět pinů vedle sebe) pro tuto váhu? Myslím ten, co je v autě na kabelu, tchán ho má rozbitý.
Děkuji za tip
Přílohy
váha.jpg
VW Sharan 1,9TDI 81kW AFN, r.v.1997, bílý, začíná hlodat zub času, sviňa - tak už dohlodal.
VW Sharan 1,9TDI 85kW BVK r.v.2008, tmavě modrý, zub taky hlodá 😁

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

objednací číslo 1J0973775A např. zde http://www.cc-autodily.cz/svorkovnice-merice" onclick="window.open(this.href);return false; nebo kdekoliv v síti VW,Škoda atd.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

pazitka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 02.02.2013 09:31
Bydliště: Tábor

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od pazitka »

tak jsem dneska čistil preventivně Váhu vzduchu od muších křídel a chlupů atd..
Chci se zeptat
DSC07800.JPG
ty drátky v tý díře jsou ty vlákna co občas přehořej? Protože ten poslední (ten co neni moc vidět) vypadá jak přepálenej.
Auto mám tejden a přišlo mi že jezdí dobře (eště jsem ho neprojel po čištění). Třeba díky tomu jezdim za 6 litrů :roll:
A ještě něco do sbírky bosch klíčů :blush:
Přílohy
DSC07797.JPG
Galaxy 1999 81 kw

johnxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.10.2014 11:03
Bydliště: Vysočina

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od johnxx »

Poraďte, jaká váha nebo spiš jaké číslo je vhodné pro motor ASZ 96 kw? Tuhle informaci se nějak nemůžu dočíst (nechci delat pokusy) a když hledám podle vozidla a motoru na nejakem eshopu, tak mi to nabidne vice vah vzduchu s ruznymi cisly. Kazdopadne budu volit BOSCH.
VW Sharan - 1,9 -TDI 96 KW PD ASZ r.v. 2005

Rekreace a ubytování na Vysočině, v soukromí na samotě u lesa, více na www.rekreacenavysocine.cz
http://www.kupledku.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - eshop s LED osvětlením

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od trepifajxl »

No tak nějakou tam máš, tak pokud nefunguje tak nová by měla mít číslo stejný.
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

BTW - pokud si zadám tvoje auto do Auto Kelly, tak je jich tam sice 11 "různých", ale liší se jen výrobcem.
Nicméně já se v tom odvětví spoléhám na Bosch - takže pokud jim věříš, že si ta čísla necucají z prstu a chceš novou bez nutnosti vrátit starou - označení 0281002461. Pokud jsi ochoten jim tu nefunkční vrátit - označení 0986284007.
Každopádně - pokud měníš váhu vzduchu, tak vyměn i vzduchový filtr a vyfoukej filtrbox.

IMHO ono to, že je nějaké číslo na váze v autě, ještě nutně neznamená, že tam patří :laugh: Auto mohlo být postiženo například kutilem českým domácím...
Jak říká kolega zelený Michall, jistota je kulomet, takže pokud chceš mít pocit jistoty, měl by jsi vzít VIN a ověřit si číslo "origo" dílu v autorizáku ... Jenže, když budu pokračovat v konspiraci, tak kde máme jistotu, že ani tam se prodejce ND nesplete, že následně při hledání náhrady na webu, kde se většina eshopů honosí logem TECDOC inside "origo" kod převedou na správnou náhradu atd... :rofl:
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

johnxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.10.2014 11:03
Bydliště: Vysočina

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od johnxx »

U me je situace takova, ze auto bylo bazarem dovezeno do CR z nemecka, nejakym zpusobem dane do kupy do prodejneho stavu, takze neverim, ze je tam vse takove jak ma byt, ve vaze uz se nekdo vrtal, bylo to na ni videt a auto se me zda ze uplne dobre netahne, tak chci koupit novou vahu od BOSCHE. Po procitani ruznych prispevku, byli nazory dej tam vahu s timhle cislem a dej tam vahu s jinym cislem a uvidis ten rozdil k lepsimu, ale nikde konkretni cislo pro muj motor. Dale na kazdem eshopu na muj motor potkavam ruzna cisla vah od BOSCHE takze asi tak, ale cislu na me vaze v aute neverim.
VW Sharan - 1,9 -TDI 96 KW PD ASZ r.v. 2005

Rekreace a ubytování na Vysočině, v soukromí na samotě u lesa, více na www.rekreacenavysocine.cz
http://www.kupledku.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - eshop s LED osvětlením

Uživatelský avatar
vikino1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK-TO

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od vikino1 »

Najskorej by si mal tu váhu preveriť cez diagnostiku a nie ju bezhlavo a možno zbytočne meniť. Urob alebo daj urobiť logy a potom sa uvidí.

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od hiero »

Ako píše vikino naloguj váhu počas jazdy poprípade ju nahrad diodou a uvidíš tu nájdeš návod http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... light=maff

Radoslav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 18.05.2009 11:05
Bydliště: Stropkov
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od Radoslav »

Keď somal problém s váhou vzduchu ja,tak som si na chvíľku premenil s kamošom vrchnú časť filterboxu na ktorej je primontovaná váha a previezol som sa na aute.Dúfal som,že má váhu v poriadku :)Nakoniec bol problém v podtlakovej hadici do turba.

carlito16v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.02.2012 08:16
Bydliště: České Budějovice

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od carlito16v »

ahoj chtěl bych se zeptat zda by někdo nebyl tak hodnej a nenafotil mi konektor k váze vzduchu jedná se mi o to jakej drát kam vede omylem jsem je vytrhl z konektoru děkuji moc.pokud se to tu řešilo tak se omlouvám že jsem založil nové téma.


modedit: tady se sice váha vzduchu řeší, ale na SAG, nikoli na Polo)
vw sharan 1,9 TDi rok 1999 81kW

carlito16v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.02.2012 08:16
Bydliště: České Budějovice

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od carlito16v »

je moc se omlouvám ale jedná se o vw sharan rok 99 1,9tdi 81kw
vw sharan 1,9 TDi rok 1999 81kW

Uživatelský avatar
vikino1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK-TO

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od vikino1 »

Stačí ti toto? Máš tam aj farby a hrúbku káblov.
Přílohy
.jpg

carlito16v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.02.2012 08:16
Bydliště: České Budějovice

Re: MOTOR, VÁHA VZDUCHU: váha vzduchu a vše kolem

Příspěvek od carlito16v »

děkuji tak dnes se na to podívám a snad to podle toho pujde a neměl by jsi i schéma diagnostické zásuvky předchozí majitel jí uštípl nevím proč
vw sharan 1,9 TDi rok 1999 81kW

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“