Svítící kontrolka airbagu

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Svítící kontrolka airbagu

Příspěvek od esmouch »

Ahoj, dnes jsem měl vytažené sedadlo spolujezdce kvůli výměně loketní opěrky a po smontování interiéru mi svítí kontrolka airbagu. Konektory jsou zapojeny, kontroloval jsem to 2x, vypojil a zapojil jsem i baterku, ale pořád svítí. Nevíte co s tím? Nemám doma diagnostiku abych zjistil přesnou závadu... :-( Díky za každý tip.

radis03
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.07.2008 11:43
Bydliště: Lipno nad Vltavou

Re: Svítící kontrolka airbagu

Příspěvek od radis03 »

Ahoj, jakékoli rozpojení konektorů airbagu i jeho kontrolek uloží chybu do řídící jednotky a musíš jí smazat vagem. Chyba zůstane i po správném spojení konektorů nebo odpojení baterie. Měl jsem stejnej problém, odpojil jsem kontrolku pod panelem topení. Takže vag a máš po problému...

misodk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 21.09.2012 17:15

Příspěvek od misodk »

zaklad je odpojit a znovu napojit konektory bez startovania, resp. bez otacania kluca z polohy 0.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi

radis03
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.07.2008 11:43
Bydliště: Lipno nad Vltavou

Re: Svítící kontrolka airbagu

Příspěvek od radis03 »

já odpojil kontrolku až po odpojení baterky, pak připojil kontrolku, nakonec baterku a chyba stejně naskočila. klíček ani v zapalování nebyl. někde jsem četl, že rozpojování všeho kolem airbagů jen při odpojený baterce. bohužel chybovou hlášku tím neoblbneš.

misodk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 21.09.2012 17:15

Příspěvek od misodk »

tak to je zvlastne. ja som vyberal obe predne sedacky, bez odpajania baterky. jedna uplne ok. u druhej (v iny den) som nechtiac nastartoval ked bola este vymontovana a odvtedy tam bola chyba. vynulovali/vymazali mi to v servise.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Svítící kontrolka airbagu

Příspěvek od esmouch »

díky moc za info. jestli je to jen taková chyba tak to je super. Já se už děsil jestli jsem tím něco neodrovnal. Díky moc za reakce, servis mám ve vedlejší dědině, kde mi to píchnou na vag.

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Svítící kontrolka airbagu

Příspěvek od esmouch »

potvrzuji, chyba se smazala přes VAG a je klid. Díky ;)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“