Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Příspěvek od shafticzek »

Taky přidám. I po výměně spojky a lanka zabírá prostě golf trochu výš, ale nijak zásadně šíleně :) Myslim, že to manuál štelování by bylo uplně nej, ale zase do toho sahat. Jak psal bastard, dokud to funguje ,nehrabat na to :D
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

lukasn7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 14.11.2010 11:12

Re: Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Příspěvek od lukasn7 »

no já to vyhodim a dam tam manual a bude po problémech třeba v těchle vedrech mi kolouzla spojka nikdy předtim se mi to nestalo bude to lepší a ta spojka vydrží mnohem dýl

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Příspěvek od KOŠŤÁL »

A najeto máš na lamele kolik?
Obrázek

lukasn7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 14.11.2010 11:12

Re: Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Příspěvek od lukasn7 »

to netušim já to takhle koupil a mam na tom najeto cca 35tis na ibize to taky zabíralo jinak tak se to povolilo a byl klid nejakejch 60tis

deejays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.06.2012 16:12

Re: Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Příspěvek od deejays »

Zdravím. tak už sem asi našel tu správnou skupinu.Včera sem to psal jinam tak nějak ze zoufalosti :) mám Vento 1.8 66 Kw motor ABS. Je to tak cca 4 měsíce co sem nechal dělat komplet novou spojku i se samostav.lankem. Když sem si auto vyzvedl tak sem zjistil,že spojk.pedál jde strašně moc lehce a navíc se mi vrátí tak do 3/4 tě a pak doskočí. Myslel sem si že jak je to nové tak že si to časem sedne. Když jedu delší trasy a nepotřebuji moc řadit tak pedál je dobrý. Tím myslím že má sílu a jde na noze cejtit ale jakmile jedu městem a věčně řadím tak (má doměnka) lanko jakoby vyšlapu a pedál se chová tak jako bylo popsáno výše. Tak sem se chtěl zeptat zda je to na nové lanko nebo se stím dá něco dělat. předem díky za rady a odpovědi.

lukasn7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 14.11.2010 11:12

Re: Spojkové lanko 1.8 (ABS)

Příspěvek od lukasn7 »

ten samostav mi taky trápil ještě před výměnou spojky pak sem to předělal na manual a v pohodě jinak s tim samostavem sem měl podobnej problém

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“