Kola do A

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
streetracer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.12.2014 18:04

Kola do A

Příspěvek od streetracer »

Ahoj zajímalo by mě jak je to s jízdními vlastnostmi a sjížděním pneu auto mám dost nízko kvůli brzdám tam jdou nejmenší 14ky kola vzadu to mám rozšířený o 6cm a po další úpravě už to bude o 10cm ale vadí lemy zvedat to nechci a řezat lemy taky ne tak jedině áčka.. děkuji za rady..

Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Re: Kola do A

Příspěvek od zadraž »

ukaž foto:)
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kola do A

Příspěvek od vwCharlie »

totální kktna,žere gumy,blbě sedí,magnet na benga. Guma nemá vůbec styk s vozovkou co by měla mít. Strašná móda v poslední době,přitom nebezpečná prasárna,totální úlet. Lidi čuměj na fotky z netu,ale měli by si uvědomit,že pokud s tím chtějí jezdit,tak je to totálně na h***o nemluvě o tom,jak to mají po česku udělané.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Kola do A

Příspěvek od Majsha »

vwCharlie píše:totální kktna,žere gumy,blbě sedí,magnet na benga. Guma nemá vůbec styk s vozovkou co by měla mít. Strašná móda v poslední době,přitom nebezpečná prasárna,totální úlet. Lidi čuměj na fotky z netu,ale měli by si uvědomit,že pokud s tím chtějí jezdit,tak je to totálně na h***o nemluvě o tom,jak to mají po česku udělané.
Ja si pockam az bude "streetracer" v televizi... omotanej kolem stromu :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“