Akce 50% spojky auto Kelly

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od PlusOne »

Asi tak, líná huba holý neštěstí :)
Badisak, meggy, sebo, a spousta dalších přímo tady přes klub nabízí značkové díly za super ceny - se zárukou, samozřejmě.... takže nechápu to sebemrskačství nakupovat v Kelly, je jedno, že se slevou...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od Kwapo »

A navíc, co se záruky týká, tak ani v tom Kelly, když jim to tam přijdeš reklamovat, ti obratem nedají druhý díl, ale budou
postupovat běžnou cestou, tedy posílat to výrobci (prodejci) a bude to tedy trvat úplně stejně, jako kdekoliv jinde na eshopu.
Takže souhlasím s klukama a stejně tak doporučuji prodejce, co vypsal +1 nade mnou :good:

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od svatep »

Ahoj. Určitě souhlasím s odběrem od Badišák. Bral jsem od něj brzdy, desky i kotouče, tlumiče bil stan , viskospojku, chladič, starý mi rok prolínal, manžety na poloosy a vše do dnes drží a funguje. Takže doporučuji a co se týče autokely, tak chladič od Badišáka, pokud si dobře pamatuji o 800 Kč levnější. A to je dost rozdíl. Tož tak.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od 11mAjA11 »

Navíc v případě reklamace když to bylo bráno na "firmu" - "živnostníka" tak je to až na 3 měsíce.
Protože ty jakožto zákazník to reklamuješ tomu kdo to koupil (je jedno jestli jsi to koupil ty na někoho nebo někdo kdo Ti to dal za svou cenu) a ten to pak reklamuje třeba tomu Autohnusu.
Toto se stává u reklamací za díly v řádech tisíců (což jsou spojky, tlumiče, lambda sondy a vše co je obecně dražší zboží)..
Ale je to samo každého věc kde nakupuje..
Já měl u mého dodavatele po skoro 5ti letech dvě reklamace, sice sem tři měsíce na každou čekal ale vždy byly uznány..
I deformovaný rozvodový řemen který spadnul a potkalo se to tak opravu zaplatili..
:wink: :wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“