DSP Nokia - problém

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
peshi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.01.2010 11:48
Bydliště: Praha

DSP Nokia - problém

Příspěvek od peshi »

Ahoj! Mám trochu problém se zvukem ve svém golfu3. Mám tam rádio škoda z octávie + DSP Nokia sound system. Auto mám asi půl roku. Teď se mi při přejezdu nerovnosti nebo jen při přidání hlasitosti s repráků ozývají divné zvuky, jako kdyby se nějak zkratovali nebo něco, takový hučení/praskání, dělá to víc, když jsou přidaný basy a při vyšší hlasitosti. Neměl jste někdo podobný problém? Někdo nějaký nápad, čím by to mohlo být, nebo na co se zaměřit?? Díky!

peshi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.01.2010 11:48
Bydliště: Praha

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od peshi »

nikdo nic? :cry: :cry:

Uživatelský avatar
troy
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1777
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od troy »

koukni vzádu v kufru na SW a pod nim je zesilovač - vede k němu svazek jako prase - já ho mám obalenej klasickou elektro páskou tak se podívej jestli se to tam někde nedotýká
SHOW must GO ON ............. to be continued

peshi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.01.2010 11:48
Bydliště: Praha

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od peshi »

Ok, díky, mrknu na to. Ještě mě napadlo, měnili jsme komplet centrál a celou elektriku, kontroloval jsem zadni průchodky do dveří a vše vypadá, že drží dobře, takže jedině by to mohli dělat ještě ty přední, protože k těm je na dotažení špatný přístup, ale taky vypadají, že drží pevně a hlavně, to chrčení je u všech 4 dveří. A taky mi nehrajou přední vejšky - repra co jsou v palubovce, ale ty možná jen nejsou zapojené..chjo

Uživatelský avatar
troy
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1777
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od troy »

no elektrika to bude pěkná alchimie :(, to může bejt někde i zarušený,ale to se mi moc nezdá
SHOW must GO ON ............. to be continued

peshi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.01.2010 11:48
Bydliště: Praha

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od peshi »

Jj, elektrika je nejhorší, je to vždycky chvilku ok a pak přejedu ňákou větší nerovnost a začne to zase chrčet, nemáte kdyžtak doporučení na někoho šikovného z klubu, kdo by se mi na to případně koukl, kdybych se nedobral nějakého kloudného závěru? Ještě se podívám k rádiu, jak to tam vypadá. Jinak jsem zkousel odpojit ten dsp panel (co je v tunelu) a nic se nezmenilo takze tim to není..

Uživatelský avatar
troy
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1777
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od troy »

čoveče nikoho tady neznám
Já bych se zaměřil na místa kde jste se hrabali v elektrice - jestli jste k nový elektrice nepřimotali nějaký dráty od audia
SHOW must GO ON ............. to be continued

peshi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.01.2010 11:48
Bydliště: Praha

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od peshi »

tak mám nové zjištění. sice kvůli tomu jak pořád prší, sem se k tomu ještě nedostal, ale zase, jak je teď pořád vlhko relativně, tak to přestalo dělat. Takže čím vlhčí vzduch tím je to lepší, takže někde nějaký kontakt. Ale kde?!? :(

Metelo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 21.03.2011 18:59

Re: DSP Nokia - problém

Příspěvek od Metelo »

Caute, dorabal som si asi pred mesiacom NSS, vsetko fungovalo az do dnesneho dna, po vytiahnuti kluca zo zapalovania nevypina zosilovac. Neviete niekto co to moze byt, asi vadny samotny zosilovac predpokladam :/. Po odpojeni vsetkych kablov od radia (cize aj spinaveho +) stale ostane zapnuty...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“