Klaunova Summer love

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
xKlaun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 19.10.2011 22:35
Bydliště: Horažďovice a Český Budějovice

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od xKlaun »

Furt nevim, nemůžu se k ničemu rozhoupat, chvíli si řikám, že nemá cenu do toho vrážet prachy, když je to auto za pár šlupek. Na druhou stranu pak zase vidim pěkně udělaný Polo někde a nakopne mě to, ale furt stojim na místě. Chvílema bych zas radši pořídil něco novějšího, B5/GIV, co aspoň trochu pojede a bude to mít třeba normálně podsvícený budíky a né nasvícený zelenou žárovkou a takový věci :D Už mám doma si dva měsíce šedou matnou montanu na celolak polínka, zatim jsem ale stříkl jen ten přední nárazník a nevim, jestli je to správná volba. Potřeboval bych nakopnout, co mam dělat? Má to budoucnost? :D :fool:
Golf MK4 1.6 77kw
ex:
Golf MK4 Variant, Golf MK2 GTI, Golf MK3 AFT, Polo 6N Openair, Golf MK3 AEE

Ten kluk s dodávkou Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od BigBang »

A proč jen neopravíš vady a nenecháš to fouknout do origo červený, která už na autě je? Je to pěkná barva a když se na ní trochu mákne bude to super. Co jsem zatím viděl maťáky montanou, tak si nejsem jistej jestli to ve výsledku splnilo alespoň očekávání majitele... Pokud bys to pocákal tou montanou, bude to vypadat divně do doby než by Polo dostalo podvozek a nějaký salámy. Pokud bys nechal origo odstín, pořád by to bylo „normální“ auto, třeba s hezkym lakem, ve kterym ani na origo podvozku a plecháčích nebudeš vypadat jako zastydlej puberťák, co chce rebelovat za každou cenu a nemá prachy ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
xKlaun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 19.10.2011 22:35
Bydliště: Horažďovice a Český Budějovice

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od xKlaun »

Máš pravdu, že ta červená je pěkná, je dokonce skvělá. Když si vezmu, že kamkoliv jedu tak 90% aut je v černej, bílej, nebo šedej (stříbrnej), tak je to velká nuda. Jenže nechat si to někde nalakovat mi přijde jako nesmysl, vzhledem k ceně a stáří polínka, to bych tam byl jen za nárazník tak za 3000,- ne? To už spíš nechat si někde namíchat tuhle barvu a stříknout si to sám, i když by to nebylo asi tak echt. Nevíš náhodou, jakej jé kód tůtý červený?

Je fakt, že karoserie je až na pár detailů jako jsou kousky blatníků a dveře u řidiče dost v cajku no, možná je fakt škoda to polejvat "celolakem" za pětikilo. Pak jsou tam detaily jako chybějící zámek u spolujezdce, nefunkční zámek u řidiče, ulomenej plast okolo výdechů, nebo to nefunkční elektrický stahování střechy - což je velká škoda, protože musim pořád točit kličkou jako idiot :mrgreen: Jenže já si sám opravim leda prd, nemluvě o tom, že od tý doby co ho mám, jsem se nedostal ještě ani k tomu ho pořádně uklidit, prostě je furt co dělat a na auto neni moc čas, ale teď už to snad bude lepší. Potřeboval bych parťáka v ČB :D

Budiž mi inspirací tenhle polskej červeňák, ten zadek je prostě... :good:
Přílohy
540x405_volkswagen-polo-german-cult-tuni-2556895.jpg
Golf MK4 1.6 77kw
ex:
Golf MK4 Variant, Golf MK2 GTI, Golf MK3 AFT, Polo 6N Openair, Golf MK3 AEE

Ten kluk s dodávkou Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od BigBang »

Odstín asi bude klasika tornado rot :idea: Pokud máš origo techničák, kód barvy tam určitě budeš mít, a když ne, tak najdi štítek s výbavou. Bude někde kolem rezervy. Na něm najdeš kód barvy ;) Za lakování dáš tak 2500Kč, ale můžeš narazit i na někoho, kdo ti to za tu dvojku udělá. Tři tisíce už je za díl docela dost. Jestli máš k dispozici kompresor a pistoli, určitě můžeš zkusit si to stříknout sám. Nárazník máš ještě jeden, tak můžeš na prvním zkoušet :D Nevím jestli je to origo openair, ale pokud ano, troufám si říct, že to bude za čas docela raritka a montanou bys hodně srazil cenu auta...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
xKlaun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 19.10.2011 22:35
Bydliště: Horažďovice a Český Budějovice

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od xKlaun »

Kouknu kolem tý rezervy, vim kde to bylo u golfa, tak tady by to mohlo bejt zhruba podobně :) Origo openair to je, má to i nápisy na dveřích "openair" a vevnitř mezi ovladačema okýnek je normálka elektrický ovládání střechy, ale střechu nestahuje, jen to bzučí :D Takže tam někdo na pankáče narval kličku a musíš točit. Ale asi by nemusel bejt problém dát to dokupy. Pravdu máš, na montanu kašlu :) zkusim sehnat origo nárazník v barvě a když stále nebude, začnu uvažovat o tom lakování.. :)
Golf MK4 1.6 77kw
ex:
Golf MK4 Variant, Golf MK2 GTI, Golf MK3 AFT, Polo 6N Openair, Golf MK3 AEE

Ten kluk s dodávkou Obrázek

Uživatelský avatar
xKlaun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 19.10.2011 22:35
Bydliště: Horažďovice a Český Budějovice

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od xKlaun »

:)
Přílohy
IMG_0442-1600x898.JPG
IMG_0443-1600x898.JPG
Golf MK4 1.6 77kw
ex:
Golf MK4 Variant, Golf MK2 GTI, Golf MK3 AFT, Polo 6N Openair, Golf MK3 AEE

Ten kluk s dodávkou Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Klaunova Summer love

Příspěvek od BigBang »

hezky pěkně ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“