1.6 TDi - Stačí tento motor?

Dieselové agregáty

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od sirdo »

tiez neverim, ze ti dali oficialny tovarensky chip, lebo nic take neexistuje a ta zaruka, ak ju naozaj mas, tak ide na ich triko. viem, ze v CR mate minimalne jedneho upravcu co garantuje zaruku na motor pre Skodovky. ako to ma poriesene, ci cez poistku, alebo nejak rovno so Skodovkou to uz netusim. u VW take nic necakaj. oni nie su ochotni ani prehrat SW na novsiu verziu ako teraz dvihali vykon u benzinov napr. u 1.2TSI z 77kW na 81kW...

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od lifter »

bedrich666 píše:
bennyx píše:Což mě přivádí k otázce, jestli se dá 1.6 chipnout oficiálně? Známý si loni koupil Yetiho (myslím že 1.9 tdi) přes origo dealera mu to za cca.6000 chipli z 81 na tuším 110 kW... Jde to u VW??
No nechci sejckovat, ale jses si jistej, ze mu to chipli primo u dealera? Nezminujes, co zaruka, pochybuju, ze by to nekdo za tak malo delal a jeste nechal zaruku :D

Ja kdyz se ptal na upravu GTI, tak mi prodejce rekl, ze kontakt na firmu mi klidne da, ale jde to mimo ne a kdyz by se pak neco stalo, tak to zaruka nekryje.. Ja to jinak nijak upravovat nebudu, jsem spokojenej se serii :D

A k tve otazce - ja bych teda do 1.6 TDI nesel..
U nás priamo niektorí dealeri VW majú zmluvu s ABT na tuning motora. Neviem ako je to zárukou, tú tuším preberá ABT, ale tá cena :o
VW Golf GTI VII Performance

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od bedrich666 »

Tak ABT je jina liga no :D

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od sirdo »

tak za pomaly cenu noveho motora by som prebral zaruku na seba aj ja :laugh: ...
http://www.abt-sportsline.sk/tuning/vol ... konu_abt_3" onclick="window.open(this.href);return false;

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od bedrich666 »

Ty kokso :D 1800 € za 15 kW a 35 Nm a k tomu 180 € za "montaz" - no nebojej se toho :D

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od lifter »

U GTI je to ešte o kus drahšie http://www.abt-sportsline.sk/tuning/vol ... konu_abt_3" onclick="window.open(this.href);return false;, ale ten nárast je tam aspoň výrazný.
VW Golf GTI VII Performance

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Stačí motor 1.6?

Příspěvek od KJirka »

twl 80 litrů i s montáží, no to se asi posrali :laugh: ti nejlepší úpravci u nás ti totéž udělají maximálně tak za čtvrtinu
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“