Startér točí ale motor občas nechytne!

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
breiki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.08.2015 21:04

Startér točí ale motor občas nechytne!

Příspěvek od breiki »

Cus Chlapi. Potřebují poradit bo diagnostika nic neukázala. Mám Golf III 1.6 55kw r.v. 96
Při otočení klíčů a startování které je udělané na tlačítko startér bez problémů točí ale nechce chytnou motor, i klidně nějakou to minutu ani žduch, když chytne tak po chvíli neudrží otáčky a zdechne. Abych mohl jezdit musím počkat jak chytne, turovat 3-4tis otáček asi 5minut než se auto zcela zahřeje a pak jezdí bez problémů celý den. Pokud samozřejmě někde nezastavim tak na dvě hodiny či půl dne. Do práce jezdim 25-50km a jede bez problémů. Ale ráno a večer nastartovat problém! Diagnostika neukázala nic, vyměněny svíčky a nejate trubky co byly popraskane. Auto mi začalo blbnout od doby kdy sem ho měl na jednem servise kde mi delali výměnu vzduchového filtru, čepu řízení a brzdových hadiček, sice jsem se s nimi zhadal do krve kvůli přenesené ceně za díly bo mi objednávali vždy ty nejdražší ale pochybují že by mi s tím něco zrobili. I když je náhoda že od té doby tohle je kazdej den. Auto jak se zahřátý šlape jak hodinky ale za studená když nepridam otáčky a nezahreji patřičně jedu do práce i na 5krat. Díky za rady.

delegát
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.10.2015 18:41

Re: Startér točí ale motor občas nechytne!

Příspěvek od delegát »

že by škrtící klapka?

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Startér točí ale motor občas nechytne!

Příspěvek od lister »

že by řídící jednotka neznala teplotu motoru ? ukazuje diagnostika správně teplotu ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“