porad netopi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: porad netopi

Příspěvek od amg124 »

Tak mi to nedalo a šel se do toho znovu vrtat.

Výsledek? TOPÍ A FOUKÁ. :wink:
Závada? JÁ :laugh:

Otočil jsem dva bovdeny v tom ovládání. Takže, když jsem topil, tak jsem zavřel klapku u větráku a když jsem netopil, tak zůstala zavřená, protože byl ten bovden krátkej. No a když jsem vypnul větrák tak jsem sice topil, ale nefoukal.
Ale protože jsem šikovnej :laugh: tak jsem si závadu sám našel odstranil a pak si´nafackoval :laugh:
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: porad netopi

Příspěvek od Bastard »

amg124 píše:a pak si´nafackoval :laugh:
A tak to má být :baseball: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Zdeník
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 08.01.2013 21:14
Bydliště: Bohutín

Re: porad netopi

Příspěvek od Zdeník »

dík za tuto informaci ahledně klapek dneska celodení demontáž a montáž a stal se zázrak v autě sem měl víc než v baráku !! :D
VW PASSAT B5 combi 1,9 TDi 1998 81kW

Uživatelský avatar
1concorde
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1322
Registrován: 20.02.2010 08:46
Bydliště: slovensko

Re: porad netopi

Příspěvek od 1concorde »

nikdy nie je nad to nájsť si po sebe chybu, ale ako hreje ten pocit :D

Uživatelský avatar
rcman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: porad netopi

Příspěvek od rcman »

Tak to Vám teda pěkně děkuju za založení a pěknou debatu na problémem který mě začal trápit od začátku této letošní zimy. Bohužel nemám garáž, tak musím počkat až bude venku o víkendu pěkně a udělám asi podobnou akci alá všechno ven a klapky ukažte molitany...

Pak dám vědět jak to proběhlo u mě. Ted to je jako u všech. Trubky do radiátoru vařící a topení fouká jen vlažný vzduch. Vím že mám vyhozené táhlo od klapky na foukání na nohy, ale to bych tak neřešil. Když jsem to tak okukoval, molitany jsou tam po různu nacuckovaný. Takže můj problém je úplně jasný...

Děkuji za Vaše předchozí poznatky a co nejdříve na to vrhnu.
Petan...

Uživatelský avatar
1concorde
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1322
Registrován: 20.02.2010 08:46
Bydliště: slovensko

Re: porad netopi

Příspěvek od 1concorde »

tož nech sa ti darí a nech konečne "topí" jak má :D

maris
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 25.07.2011 09:08

Re: porad netopi

Příspěvek od maris »

Čauky.Já mám opačný problém.Mě to pro změnu topí pořád.Mám Climatronic a vše funguje jak má,teda co se týká ovládání směru foukání.Ale problém je ten,že mi to pořád fouká horkej vzduch,dokonce i při úplném vypnutí climatronicu.Co jsem tak pochytil,tak se domnívám,že je nefunkční ovládání klapky,která pouští vzduch přez topné těleso.Vůbec ale netuším,jak by se to dalo opravit,pokud tam bude opravdu něco v háji.Jiná cesta,než sundat přístrojovku asi nebude,to je mi jasné,ale už měl někdo podobný problém?

Uživatelský avatar
1concorde
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1322
Registrován: 20.02.2010 08:46
Bydliště: slovensko

Re: porad netopi

Příspěvek od 1concorde »

ja si myslím, že budeš musieť ísť asi pod palubku. Mne to našťastie nestretlo teda taký problém, ale podľa toho čo píšeš to budeš mať v tej klapke. Pravdepodobne budeš mať uvoľnené uchytenie lanka v bowdene. Možno vystočený úchyt na klapke. Ale najskôr to pozri priamo na ovládači na palubke a keď tam to bude ok, potom až choď do samotnej palubky.

maris
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 25.07.2011 09:08

Re: porad netopi

Příspěvek od maris »

No,tak si jeden víkend udělám rozborku a zborku.Něco na co si dát pozor při rozebýrání?

Uživatelský avatar
1concorde
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1322
Registrován: 20.02.2010 08:46
Bydliště: slovensko

Re: porad netopi

Příspěvek od 1concorde »

pri samotnom rozoberaní nemáš čo pokaziť, jemne to povytiahni z panelu a celé to vylezie k tebe. Skontroluj len samotné úchyty od ovládačov a pohýb s nimi. No skús či to ide ľahko, alebo to má nejaký odpor. Ak to ide ľahko môžeš mať vyskočený koniec toho tiahla na samotnej klapke.

bordel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 05.12.2009 11:20

Re: porad netopi

Příspěvek od bordel »

Panove, mam problem u B3 s climatronikem, ze mi nejspis nejde tepla voda do radiatoru, je tam nekde nejaky ventil, ktery by mohl byt zaneseny a neotevre se? TOpeni fungovalo celou dobu a vcera jsem nastavil pod 20° a po chvili jsem si chtel pritopit a uz nepritopil :-D
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

bordel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 05.12.2009 11:20

Re: porad netopi

Příspěvek od bordel »

bordel píše:Panove, mam problem u B3 s climatronikem, ze mi nejspis nejde tepla voda do radiatoru, je tam nekde nejaky ventil, ktery by mohl byt zaneseny a neotevre se? TOpeni fungovalo celou dobu a vcera jsem nastavil pod 20° a po chvili jsem si chtel pritopit a uz nepritopil :-D
Tak jsem promackal hadice co jdou z/do topeni, vyndal-zandal nejakou podtlakovou hadicku, ktera vede mezi nima a uz zase topi...
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“