Nejdou otevřít zadní dveře za řidičem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Nejdou otevřít zadní dveře za řidičem

Příspěvek od majkl1 »

Cyp_the_trestacz píše:
majkl1 píše:Taky jsem si říkal, že to u mémo propájeného a ošetřovaného nehrozí. Bác ho! A už jsem měl v ruce palici a majzlík s pilkou na železo. :evil:
U mě naštěstí po druhé ráně 800g kladivem zámek hodil zpátečku a radši se sám otevřel. :pila:
Tak dveře mám odemčený.. Co dál? Musí se měnit zámek, nebo to stačí rozebrat a prostříkat kontaktolem?
Záleží na tom, kde je chyba. Pokud v zámku, tak ti kontaktol nepomůže a budeš ho muset rozebrat, přepájet a přeměřit. Pokud je chyba v kabeláži mezi řj dveří a komfortkou, tak ti kontaktol taky nepomůže a budeš muset proměřit vedení, kde to je přerušený. Kupovat z vrakáče je asi tak spolehlivý, jakokupovat zajíce v pytli. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít zadní dveře za řidičem

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Trafika píše:
Cyp_the_trestacz píše: Tak dveře mám odemčený.. Co dál? Musí se měnit zámek, nebo to stačí rozebrat a prostříkat kontaktolem?
Já koupil s bouračky druhý a vyměnil :|
Jinak co mipsal původní majitel,co měl vůz od novoty,tak měnil před rokem zámek za řidičem(on to měl na firmu tak nechal přímo ve VW vyměnit za origo nový)a já letos měnil za spolujezdcem 8)
Tak ještě 2 přední a budu mít všecny po výměně :lol: (ale ty jsou zatím ok tak uvidím kdy odejdou :| )
To nejsou dobrý zprávy

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: Nejdou otevřít zadní dveře za řidičem

Příspěvek od Trafika »

Cyp_the_trestacz píše:
Trafika píše: Já koupil s bouračky druhý a vyměnil :|
Jinak co mipsal původní majitel,co měl vůz od novoty,tak měnil před rokem zámek za řidičem(on to měl na firmu tak nechal přímo ve VW vyměnit za origo nový)a já letos měnil za spolujezdcem 8)
Tak ještě 2 přední a budu mít všecny po výměně :lol: (ale ty jsou zatím ok tak uvidím kdy odejdou :| )
To nejsou dobrý zprávy
:( :( :(
VW passat 1,9TDI 4Motion

sychr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.07.2011 11:54

Re: Nejdou otevřít zadní dveře za řidičem

Příspěvek od sychr »

Cau měl jsem stejny problem se zadnimi dveřmi za řidičem, byli furt zamčeny. Když jsem zevnitř vzal za kliku tak "čudlík" vyjel ale když jsem pustil kliku čudlík zase zajel.

Vyřešeno: Sedl jsem dovnitř zamknul jsem kličem na dalkove odvladaní, vzal jsem za kliku aby čudlík vyjel a odemkl jsem a bylo opraveno, dveře jse normalně odemykaly.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“