Verze kombi

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Verze kombi

Příspěvek od petryk1 »

Neviem presne ako vyzera cesky technicak, ale na slovensku je taka cast, ze alternativy. Podobne ako ked mas kolesa dopisane. Volali sme do vw, lebo po kupe nam vybavili prihlasenie na znacky a povedali, zze je to OK, ze to tak robia. Polo 2005.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Verze kombi

Příspěvek od Peťas »

laxik píše:Super mam ten samý problém a zburcoval jsem celý AAA a v pondělí mi maji kvůli tomu volat,mno ale kdo to mohl vědět.taky mi došlo,že ten problem maji všechny tyhle auto R.v 2008 co byli na netu ke kontrole VIN v inzerátech tak mi to ukazovalo kombi u všech.
Tak dej vědět, co Ti řeknou.

Mám to samé 2008 a kombi. :roll: To vypadá, že půjde o nějakou chybu v registru - mají navedené typy aut a při zakládání nových vybírají typy z těch založených.

Ještě mě teď napdla jedna věc - kdo z vás, co tam máte kombi máte auto, které bylo jako nové koupené v ČR? Nebo máte všichni dovoz?
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Verze kombi

Příspěvek od petryk1 »

Tam kde mas dalsi zaznamy, mas tam variabilni provedeni vozidla...

laxik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 16.05.2014 21:44

Re: Verze kombi

Příspěvek od laxik »

Ja tam mam kombi a mam kupované nové v ČR.Hele to bude ok koukal jsem na inzeratech na golfiky a u všech těhlech typech i v roce 2012 kde jde ověřit VIN to napíše u karoserie kombik i když všude na inzeratech jsou vedeny pod heatchback.

laxik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 16.05.2014 21:44

Re: Verze kombi

Příspěvek od laxik »

Pls jen taková otázka mimo topic,koupil jsem v autobazaru golfa a jdu to v pondělí přepsat a je v pořádku když na velkym techničáku jeh napsaný ten chlapek co to původně prodával do toho bazaru a pod nim je samozřejmě natištěno převedeno.odhlášeno na ten autobazar kde jsem to kupoval,ale na maly je napsan na toho pana co jim to prodával a dole je napsáno že provozovatel což je ten pán na malým techničáku není vlastníkem vozidla a malý techničák je dole odstřižený v rohu,Je to tak ok na přepis samozřejmě vím,že potřebuji ještě zelenou kartu na mě to mám a evidenčku a značky a platnou STK?

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Verze kombi

Příspěvek od petryk1 »

Tu som nasiel stary technicak. Polo 3dv, ale v skutocnosti 5dv. Na nom technicaku to uz tiez nebolo...
Přílohy
vwpolo.jpg

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Verze kombi

Příspěvek od SandrikGVI »

Peťas píše:
laxik píše:Super mam ten samý problém a zburcoval jsem celý AAA a v pondělí mi maji kvůli tomu volat,mno ale kdo to mohl vědět.taky mi došlo,že ten problem maji všechny tyhle auto R.v 2008 co byli na netu ke kontrole VIN v inzerátech tak mi to ukazovalo kombi u všech.
Tak dej vědět, co Ti řeknou.

Mám to samé 2008 a kombi. :roll: To vypadá, že půjde o nějakou chybu v registru - mají navedené typy aut a při zakládání nových vybírají typy z těch založených.

Ještě mě teď napdla jedna věc - kdo z vás, co tam máte kombi máte auto, které bylo jako nové koupené v ČR? Nebo máte všichni dovoz?
tak i ja se hlasim s timto ,, nedorozumenim"
jedna se o vw golf 6 2.0 TDI do provozu 8/2010 nove kupovane v ČR v Praze na Smichove. ja kupoval po prvnim majiteli. vse bez problemu jako prepis evidencka a dokonce jsem byl uz i ja na technicke a vse ok...nikdo se nad tim ani nepozastavil...takze bych v tom nehledal nejakou zavaznou chybu ikdyz prvne me to taky zarazilo :good:

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: Verze kombi

Příspěvek od 2Far »

Tyhle další varianty mám v TP já:
Golf VARIANT (náklaďák) je rv. 9/2008
Golf (3. dveř) byl rv. 11/2004
Přílohy
Golf VARIANT, vs. Golf 3dv.
Golf VARIANT, vs. Golf 3dv.
Obrázek Passat B7 a B8

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Verze kombi

Příspěvek od Peťas »

Ten variant "prošel" nejspíš přestavbou na odpočet DPH.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
dýzlgejt
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.11.2015 20:16
Bydliště: Highland

Re: Verze kombi

Příspěvek od dýzlgejt »

Já mám v TP: "osobní automobil hatchback" - 5.dv., r.v.2004, koupeno nové v ČR. :roll:
Golf VI Variant Highline, 1.6 CR, 77kW (CAYC), 2011
ex. Golf V, 5.dv., Comfortline, 1.9 PD, 66kW (BRU), 2004

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“