tisicihran v zadnich dveři

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od gars7 »

zdar,tisichran ve dveřich za řidičem, da se na něho dostat ze vnitř?po sundani stahovačky,nejde už povolit z venku je už sjety.popř.mužu ho nahradit?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od Goauld »

Jakej tisícihran myslíš ? Jestli myslíš ty dva M8 co drží zamek, tak na ty se zevnitř nijak dostat nedá. Vyřež do něho drážku a povol plochým šroubovákem.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od gars7 »

IMG_20160327_113911.jpg
IMG_20160327_113836.jpg
tak jsem se na to dnes dival,vyndal jsem vložku a na pravo je takovy kovovy pulměsic.normalně jsem ho vytahl ven(na druhych dveři je na pevno).je nějaky zpusob jak ho tam vratit z venkovni strany?po sundani tapecu se mi zda,že tam nestrčim ani ruku.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od Goauld »

Vyndej kliku, odšroubuj konzolu kliky, vytáhni to cely ven a nasaď to venku. Zvenku to nedáš a zevnitř taky ne.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od gars7 »

myslel jsem ten tisichran na povoleni vložky,ty m10(tisich.)jsou v pohode.no,ale stejně se nevyhnu te rozborce plechu sttahovačky.vytahnu mechanismus kliky i s tim dotahovacim tisichranem na vložku? že bych si hned udělal na něm dražku.ja doufam,že zborka mechanismu je o.k.?diky.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od Goauld »

To není tisícihran, ale torx (hvězdička) T20. Mechanismus kliky vytáhneš i s tím šroubem pro sponu. Lepší by ale bylo sehnat novej šroub, než na něm řezat drážku, protože má velkou tenkou plochou hlavu a není tam dost materiálu. Mohlo by se ti stát, že se při utahování hlava rozpadne.
Stejně nechápu jak se ti mohlo stát, že se omlela hlava, to musel někdo povolovat něčím jiným než torxem.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od gars7 »

Evidentne nekdo predemnou se s tim nes...je to sjete do kulata.tak stejne vypada i na druhe strane.zatim jsem vlozku ze zaslepkou podlepil silikonem.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: tisicihran v zadnich dveři

Příspěvek od Goauld »

To je ovšem jenom optická náhrada, protože se dá lehce vytáhnout bez použití násilí. U zadních dveří to sice není tak kritická vada, protože se od tama zámek nedá otevřít, ale určitě bych ty šrouby vyměnil.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“