Predam Vw Corrado G60

1988 - 1995

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
pacient_GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 08.01.2008 17:33
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Predam Vw Corrado G60

Příspěvek od pacient_GTI »

Vw Corrado 1,8 G60,rocnik 1989,Najazdne 166tis km.O auto maximalne starane,vzdy vsetko menene,co bolo treba.Zachovale,ako zvonku tak i zvnutra.Ele.okna,Ele.siber.Ele spatne,palubny pc.Motor ma zosilneny spodok(vsetky loziska vymenene za zosilnene),hlava motora ma vsetky komponenty od znacky Shrick(Hydrostely,ventily,vacka,atd..),uplne nove rozvody a vsetky kladky aj klinove,olejova vana chladena od Shricku,vsetky silentbloky motora zavodne,olejovy chladic,G60 RALLY velky intelcooler,kompresor bol tiez robeny plus mala remenica aj chip rs2 v RJ motora,ladene vyfukove zvody a komplet vyfuk Hartmann.Nahodeny fungl novy stelovak plus horne ulozenia,vymenene vsetky capy a ulozenia,tvrde ulozenia v ramenach,nove klby atd...,lak velmi pekny a zachovaly celkovy stav auta velmi zachovaly.Viac info uz osobne.Nedostatky auto:chybajuce drobne plasty v interieri.VID FOTO.Ku autu pridam vela nahradnych dielov (prevodoka,poloosi,hadice,a vela ineho.) Len vazny a seriozny zaujem,predaj auta mi nesuri.
Přílohy
1A.JPG
2.JPG
2B.JPG
3.JPG
4.JPG

Uživatelský avatar
pacient_GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 08.01.2008 17:33
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Predam Vw Corrado G60

Příspěvek od pacient_GTI »

.
Přílohy
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG

Uživatelský avatar
pacient_GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 08.01.2008 17:33
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Predam Vw Corrado G60

Příspěvek od pacient_GTI »

Cena 121 644 Kč Dohoda na cene mozna pri vaznom zaujme.
Přílohy
10 (2).JPG

Odpovědět

Zpět na „Corrado“