DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od michall »

Píše se tam, že je na benzín/diesel od 81 do 128kW, takže to bude nějaký UNI výfuk, tak holt bude muset nastoupit nějaký šikula, který v případě potřeby vyrobí vhodné napojení.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od Marek77 »

Nějakou redukci - přesně tak.

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od M@rty74 »

BTW - motor AYL 150kW - sponka na výfuck průměr 64,5 , ostaní benzíny 59,5
... nicméně mám ETKU ve které výfuck na AAA a AMY 128kW není uveden.

Rozdíl zjevně v průměru roury.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od the.max »

Je tam jiný průměr roury, tuším že má vnitřní 63.5mm, ale musel bych to jít do sklepa změřit, ostatní vejfuky mají 58, proto je docela problém sehnat na AYL i normální vejfuk, protože v katalogu ho má kde kdo, ale fyzicky je nemá nikdo, někteří výrobci je ani nikdy nevyráběli, ale v katalogu je mají. Naštěstí se zadařilo a sehnal jsem, jen jsem ho ještě nenamontoval.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

Uživatelský avatar
BERGRUFT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 26.04.2013 15:37
Bydliště: Valašsko

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od BERGRUFT »

Zdravím - ohledně ofuků - deflektorů - Sharan 08 - okna elektrická?

1. - jaké máte zkušenosti s ofuky i zadních oken? má to smysl?
2. - po letech používání - nějaké problémy? čemu se vyhnout? problémy s elektrickými okny?
3. - doporučení - HEKO nebo ClimAir?

Díky předem
SHARAN 4motion 10/2008 BVK, 1,9 TDI z Beskyd

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od lubos1947 »

Ofuky na zadní okna nedoporučuji, nedrží zejména jestli se jenom malinko okno stáhne ofuk uletí. Co se týče předních ofuků tak na větrání paráda není průvan nehučí a při dešti nezatéká. Akorát u Sharanů je malá drážka v okně musí se tam přidat takové plechové spony. montáž nic není akorát kdo to nezná může ofuk poškodit.
Já mimo jiné také prodávám ofuky a montáž provádím zdarma. Někdy bývá problém právě s el. okny zejména po začátku než si to sedne, nebot okno narazí na ofuk a začne se stahovat dolů, ale většinou po sednutí to přestane
mám pouze HEKO- Climair neznám.
Jinak ofuky jsem měl na všech autech a spokojenost, ale na Sharanu je nemám z toho důvodu že je hodně ve sloupku mrtvý ůhel a když by tam byly ofuky tak tento ůhel by se jěště zvětšil
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Uživatelský avatar
BERGRUFT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 26.04.2013 15:37
Bydliště: Valašsko

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od BERGRUFT »

Díky Luboš za informace -

Climair by prý dle tohoto tématu měly být o něco méně tmavé jak ty HEKO, což by se mi velmi líbilo, podle fotek se zdá, že HEKO je tmavé až až..
ClimAir jsou sice o dost dražší, jak ty HEKO, ale určitě bych šel do světlejší - právě proto, že A-sloupek je celkem široký u SAGu.
http://www.kamei.cz/Deflektory-ofuky-plexi-_d1467.html

na Vysočinu to mám bohužel trochu z ruky, tak s díky nevyužiji Tvou nabídku - sorry

každopádně ale si cením info..- ještě jednou díky

Hanz - BERGRUFT
SHARAN 4motion 10/2008 BVK, 1,9 TDI z Beskyd

Ondras1985
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 08.10.2015 12:03
Bydliště: Brno

DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od Ondras1985 »

Zdravím vespolek :)

Chci se vás zeptat na následující: otec kdysi před 10-ti lety nechal na Sharana namontovat ochranný rám jak zepředu, tak i boční prahové a zadní. Rámy jsou masivní, chromové.
Bohužel nejsou homologované, ani jejich způsobilost k provozu není uvedena v tp. Nikdy nebyl žádný problém při běžné dopravní kontrole, vůz nebyl nikdy účastníkem žádné dopravní nehody.
Máte někdo zkušenost s tím, co by se mohlo dít v případě nějaké dopravní nehody, popř. nějaké nepříjemné dopravní kontroly u nás nebo v zahraničí, když rámy nejsou homologované??
Předem se omlouvám, pokud již zde na toto téma je založené vlákno, bohužel jsem ho ale nikde nenašel.
Díky za vaše komenty
Sharan I 1.9 TDI 81kw 1999

traffic62
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.05.2020 19:48

Re: DOPLŇKY, TUNING: Sharan Alhambra Galaxy, fotky, odkazy

Příspěvek od traffic62 »

Zdravím , super fotky. Jsem tu nový a hledám někoho, kdo mi předělá na Sharanovi 04(facelift) přední masku bez znaku, dík za info , Petr z NJ.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“