Rány od zadního levého kola

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Dorri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.05.2016 07:52

Rány od zadního levého kola

Příspěvek od Dorri »

Zdravím,

vlastním MKV GTI (BWA) moc bych Vás prosil o pomoc, dneska při jízdě jsem začal slyšel malé kovové rány které se postupně zvětšovali při přejetí jakékoliv nerovnosti a šly přímo do karoserie, jsem laik, tak jsem pročetl fora, koukl jsem na pružiny, zkontroloval jestli je vše jak na druhé straně, stabilizační tyčky, jestli nejdou rány od výfuku a pak jsem se koukl na uložení a koukám, že je prasklé u šroubu (přikládám fotku), chtěl bych se zeptat, je možné, že to je ten důvod hluku? Potřebuji mít auto do neděle zprovozněné, zítra bych sjel pro díly (problém je, že mají otevřeno do 12ti a můj mechanik může později, čili musím sehnat předběžně díly nebo mám smůlu), můžu se zeptat co dalšího myslíte že je potřeba kromě toho uložení zadního tlumiče? Jinak tlumiče a pružiny mám skoro nové (12tis km) - děláno před rokem, stabilizační tyčky, silentbloky také, děláno před 2měsíci.

Moc děkuji za rady a nápady!! :blush:
Přílohy
13843399_10207115783948800_659543805_o.jpg

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Rány od zadního levého kola

Příspěvek od swenak »

Z fotky to nepoznám, ale pokud je prasklé a uvolněné, pak to bouchat bude do kastle. Je kovové a tlumič líta neustále sem a tam.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“