Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
OndraMZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.12.2013 16:50

Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od OndraMZ »

Zdravím pánové :) snažil jsem se prohledat forum ale nenašel jsme nic co by mi pomohlo :) . Dneska mi přišla sada repráků, podložek ale nějak nejsem schopen přijít jak na správnou montáž. Byl by mi někdo ochoten poradit jak na na to nebo mi třena pomoct s montáží? (nepočítám s tím že by to bylo zadarmo) jsem z Novojičínska. Předem díky za jakoukoliv radu. :)

OndraMZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.12.2013 16:50

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od OndraMZ »

Taky si nevím rady s protažením kabelu od výškového reproduktoru k reproduktoru ve dveřích :(

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od 11mAjA11 »

Asi by nebylo marný vyfotit co Ti to vlastně přišlo a do čeho to jako má být montované..
Dotaz zralý tak akorát na smazání.
Pokud to nebude upřesněno tak to tak dopadne..
Navíc u trochu rozumných komponentů bývá vždy základní jednoduchý návod jak na montáž, případně na ahifi se toho dá spousta dohledat..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

OndraMZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.12.2013 16:50

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od OndraMZ »

Přišla mi tato sada, jeden výškový reprak mam už osazeny v plastu který přijde do palubovky. Potřeboval bych poradit jak dostat kabel z palubovky do průchodky a následně jaky je spravny postup při montáži podložek.
Přílohy
20160204_194144.jpg

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tak znova.
Nahrazuje se původní audio které bylo od výroby?
Ve dveřích nikdy repro nebylo nebo bylo?
Originál má kabeláž která je plug-play tzn. od repra v palubce vede kabeláž do dveří tzn. je rozdvojená na konektorech.
Pokud tam do dveří nic nevede tak doporučuju to natáhnout a napojit přímo do dveřního konektoru aby to bylo jako originál.
Napinovat na volné pozice konektoru a je to.
Případně se určitě dá sehnat kabeláž origo kde to všechno je za pár šušní z vraku.
Stačí pohledat v bazaru kdo co rozprodává a je to max se natáhne kabeláž jen od sloupku k repro v palubce a do dveří se sežene origo s konektorem vymotaná z vraku.
Se zbytkem montáže si halt musíš nějak poradit selským rozumem..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

OndraMZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.12.2013 16:50

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od OndraMZ »

Ano nahrazuji původní audio. Mám originál kabeláž už od výroby s tím že mám výškové repro v palubovce a repro ve dveřích. Původní zapojení vede z rádia na výškový reprák v palubovce a následně přes průchodku do repráku ve dveřích. Nová sada má nákres zapojení z autorádia do repráku ve dveřích na který se připojí výškový reprák

Flexa513
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.12.2015 18:10

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od Flexa513 »

Jak protahnu kabeli pruchodkou ve dverich? Chystám se natahat nové kabeli tak se informuji predem. Mam namysli jestli je kabel nejak protazen nebo rozdelen a pruchodkou nejak spojen. Co jsem koukal tak ve volnych slotech jdou videt pini či co.

Uživatelský avatar
FINNISH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.03.2008 17:47

Re: Montáž Předních reproduktorů, MDF podložek a výškových reproduktorů

Příspěvek od FINNISH »

Zdravím, je tady někdo schopnej odpovědět na naprosto primitivní otázku, nejlépe jednou větou?? :roll: :lol: Mám pouze výškové repráčky v autě a chci si přidělat (s co možná nejmenšími obtížemi) repra do předních dveří. Stačí když někde z vraku seženu kabeláž z Golfa co měl ve výbavě 4 repráky a přehodim jí do svýho + repra? Selským rozumem by to mělo stačit ne? Nechci nic pájet, letovat nebo stavět nějaký vyhybky.. nejsem elektrikář ani strojvedoucí :laugh: , chci si jen o trochu líp poslouchat hudbu v autě. Díky za pomoc.
vw golf mk3 1.9TDi 66kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“