Problém na silnici? Volejte!

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Martincito
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2088
Registrován: 31.07.2011 22:30
Bydliště: Zlín

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od Martincito »

Hele Hammere,neznám tě,ale vážím si tě. Mám dobrýho kamaráda u MP a nejednou mi zachránil težce vydělané peníze dobrou radou,třeba i ve dvě ráno. Respekt!

Uživatelský avatar
iSH & Katie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 27.09.2011 19:06
Bydliště: Jihomoravský / Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od iSH & Katie »

Martincito píše:Hele Hammere,neznám tě,ale vážím si tě. Mám dobrýho kamaráda u MP a nejednou mi zachránil težce vydělané peníze dobrou radou,třeba i ve dvě ráno. Respekt!
Přidávám se s respektem k Hammerovi, i dalším, kteří pomáhají cennými radami. Díky :good:
VW Golf VI 2011; 1,4 TSI; 118kW; manuál; červená Amaryllis; Highline; RCD 310 bluetooth; sportpaket Seattle, LED-diody přední a koncová, bez označení modelu a motoru

Uživatelský avatar
MirekG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 24.09.2011 18:22

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od MirekG »

Kluci funguje tohle číslo ještě? Asi si ho uložím jak tak čtu :-))

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od Hammer »

Furt funguje, jako myslím číslo. Ale jak píšu, pokud vy z vaší strany na místě všecko poděláte, číslo sice funguje, ale to je tak všecko.

Uživatelský avatar
MirekG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 24.09.2011 18:22

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od MirekG »

Píšu si ho, díky. Nejednou se mi stalo, že jsem nesdílel názor už od pohledu egem nabitého mladého strážce.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od Hammer »

MirekG píše:Píšu si ho, díky. Nejednou se mi stalo, že jsem nesdílel názor už od pohledu egem nabitého mladého strážce.
Jenže já tady nejsem na to, abych rozebíral jaký ty jsi sdílel názor na podle tvého názoru egem nabitého mladého strážce, ale abych řešil nepravosti co se týče zákona. Jinými slovy: policie vždycky, co pamatuju, dělala svoji práci cestou nejmenšího odporu - každodenní tlak od nadřízených. Kdo se nebránil, toho systém semlel, ale kdo se bránil a nešel až do důsledku, toho semlel taky. Správní orgán prvního stupně je stejná třída jak PČR.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od Hammer »

Tak abych to dosud zrekapituloval: nic nového se neudálo ani nadále. Nikdo, kdo měl jít do sporu svého případu, kde je určitě vůči němu určitě nespravedlno, do něj nešel, každý sklopí uši a stáhne ocas mezi nohy.

Víte proč? Když to totiž nemusíte platit, nemusíte mi ani u těch vašich případů říkat celou pravdu. Až když stojíte před rozhodnutím jít do toho a vidíte, že to nepůjde, že se vám na vše lži přijde, vycouváte.

Co je horšího: policie se dnes chová zcela jinak, než se chovala před rokem 2007, než jsem od ní odkráčel. K policii se základním platem cca 15 500,- čistého jsou dnes lidi z pracáků, stačí aby udělali kotrmelec věděli kde je sever a ke třem čtverečkům v psychotestech doplnili čtvrtý, aniž se u toho poserou. Běžně se za banality pokutují hasiči, doktoři, vojáci, zdravotní sestry... aneb kolegové, s nimiž se co chvíli spolupracuje, ale mladým úslužným blbečkům co dnes slouží, to nějak nedochází jako ten poslední čtvereček na psychotestech.

Změnila se pravidla a hlavně co nikde nevyčtu, změnil se způsob práce k těm pravidlům. Pravidla se změnila samozřejmě k vyššímu olupování lidí, co se ničeho nedopustili (vlastník vozidla), takže se jim udělá umělý přestupek že neví, kdo jeho auto řídil. Policie na silnicích otevřeně hraje na loupežnickou notu, což se zcela bezvadně převzaným zůsobem práci našich lemplů: cesta nejmenšího odporu -je smrtící kombinace.
Naštěstí nemají ti hošíci a slečinky na silnicích tolik času, protože jim ještě přidali další lejstra aby bylo kde udělat chybu a darebáci mohli vyklouznout. Takže musejí sedět u PC a tam datlují desetkrát tu samou věc, jen pokaždé do jiného formuláře.

To, že nás od braní úplatků držela renta na konci služby dnes pro mladé neplatí, mzdy šly dolů a renty daleko a taky dolů. Není to ekonomicky rentabilní prostě nebrat.

No a se změnou pravidel jsem vypadl skoro úplně z obrazu. Teď jsem už živnostník, vodo - topo - plyn - servis plynových kotlů - elektrika a věnuju se jinší branži. Moc vám nepomůžu, ani kdybych chtěl.

blafc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 18.09.2016 10:37
Bydliště: Chomutov

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od blafc »

Moc děkuju Hammerovi dneska za telefonát. Nastínil mi, jak špatně na tom policie je a dal mi pár rad....škoda, že již neslouží moc policajtů, jako je on.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od Bastard »

Však on už taky nějakej pátek neslouží...

blafc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 18.09.2016 10:37
Bydliště: Chomutov

Re: Problém na silnici? Volejte!

Příspěvek od blafc »

Neslouží, ale furt dokáže poradit a ví o čem mluví. A je to člověk v pohodě.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“