Problém s dálkou

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Problém s dálkou

Příspěvek od Smiegel »

Mám problém,dnes jsem vyndal budíky a zase dal ty samé zpátky,a vyměnil baterku za novou. A už mi nejde zamknout auto dálkou. A ta dálka neni v klíči,takže asi dodělávané. Čím to může být? :(
Naposledy upravil(a) Smiegel dne 03.12.2006 22:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smiegel »

Nevíte někdo co je toto za výrobce té dálky? Nebo nemáte toto někdo? :D
Přílohy
Snímek.jpg
Snímek.jpg (31.65 KiB) Zobrazeno 4406 x

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

Smiegel píše:Nevíte někdo co je toto za výrobce té dálky? Nebo nemáte toto někdo? :D
vypadá to jako META Security....myslím že to dávala škodovka.....ale navím to jistě...
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
caffeine
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Příspěvek od caffeine »

Jo tak přesně tohle mám stačí vyndat baterku z ovládání tak na hodinu a potom podržet obě tlačítka dokud se nerosvítí dioda. Pak zmáčkneš tlačítko zavírání a dioda se rozbliká a už by to mělo normálně fungovat. Nicméně se to tu už řešilo tak se ještě porozhlédni. :) p.s. Taky by mě zajímalo kdo to vyrábí na jednom z ovládání mám ještě slabě vidět znak volkswagen. :?:

Uživatelský avatar
caffeine
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Příspěvek od caffeine »

caffeine píše:Jo tak přesně tohle mám stačí vyndat baterku z ovládání tak na hodinu a potom podržet obě tlačítka dokud se nerosvítí dioda. Pak zmáčkneš tlačítko zavírání a dioda se rozbliká a už by to mělo normálně fungovat. Nicméně se to tu už řešilo tak se ještě porozhlédni. :) p.s. Taky by mě zajímalo kdo to vyrábí na jednom z ovládání mám ještě slabě vidět znak volkswagen. :?:
Abych nezapoměl v tu dobu musíš být autu na blízku a klíče v zapalování :roll:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Vyrabi to COBRA... http://www.cobra.it :wink:

Uživatelský avatar
allfa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od allfa »

Tak, tak, je to COBRA. Mám to taky a jsem zvědavej až budu odpojovat baterku, jak to zase zprovozním.
Dneska jsem k tomu dostal manuál, ale ještě jsem ho nenaštudoval, jen zběžně projel. Na programování tam chtějí PIN a ten bohužel nemám :( .

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smiegel »

allfa píše:Tak, tak, je to COBRA. Mám to taky a jsem zvědavej až budu odpojovat baterku, jak to zase zprovozním.
Dneska jsem k tomu dostal manuál, ale ještě jsem ho nenaštudoval, jen zběžně projel. Na programování tam chtějí PIN a ten bohužel nemám :( .
Nepotřebuješ ho,jde si vytvořit nový sám.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Smiegel píše:
allfa píše:Tak, tak, je to COBRA. Mám to taky a jsem zvědavej až budu odpojovat baterku, jak to zase zprovozním.
Dneska jsem k tomu dostal manuál, ale ještě jsem ho nenaštudoval, jen zběžně projel. Na programování tam chtějí PIN a ten bohužel nemám :( .
Nepotřebuješ ho,jde si vytvořit nový sám.
Tak tak... 8)

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

allfa píše:Tak, tak, je to COBRA. Mám to taky a jsem zvědavej až budu odpojovat baterku, jak to zase zprovozním.
Dneska jsem k tomu dostal manuál, ale ještě jsem ho nenaštudoval, jen zběžně projel. Na programování tam chtějí PIN a ten bohužel nemám :( .
mozno ten pin este nikto nezmenil a je seriovy "1111"
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smiegel »

Softy píše:
allfa píše:Tak, tak, je to COBRA. Mám to taky a jsem zvědavej až budu odpojovat baterku, jak to zase zprovozním.
Dneska jsem k tomu dostal manuál, ale ještě jsem ho nenaštudoval, jen zběžně projel. Na programování tam chtějí PIN a ten bohužel nemám :( .
mozno ten pin este nikto nezmenil a je seriovy "1111"
I kdyby nebyl sériový,tak jde změnit.Teda alespoň to píšou v manuálu.

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smiegel »

caffeine píše:Jo tak přesně tohle mám stačí vyndat baterku z ovládání tak na hodinu a potom podržet obě tlačítka dokud se nerosvítí dioda. Pak zmáčkneš tlačítko zavírání a dioda se rozbliká a už by to mělo normálně fungovat. Nicméně se to tu už řešilo tak se ještě porozhlédni. :) p.s. Taky by mě zajímalo kdo to vyrábí na jednom z ovládání mám ještě slabě vidět znak volkswagen. :?:
Tak jsem to zkoušel a nic :(

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

Smiegel píše:
Softy píše: mozno ten pin este nikto nezmenil a je seriovy "1111"
I kdyby nebyl sériový,tak jde změnit.Teda alespoň to píšou v manuálu.
Neviem, ale u mna v manuale pisu: "V případe, že dojde ke ztráte PIN kódu, není již možno do systému vstoupit ani jej znovu naprogramovat."
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
Smiegel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 428
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Církvice (KO)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smiegel »

Softy píše:
Smiegel píše: I kdyby nebyl sériový,tak jde změnit.Teda alespoň to píšou v manuálu.
Neviem, ale u mna v manuale pisu: "V případe, že dojde ke ztráte PIN kódu, není již možno do systému vstoupit ani jej znovu naprogramovat."
:D a u mě píšou ,že při ztrátě pinu,se zadá pouze nový. :D

bubak161
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2013 20:03

Re:

Příspěvek od bubak161 »

caffeine píše:
caffeine píše:Jo tak přesně tohle mám stačí vyndat baterku z ovládání tak na hodinu a potom podržet obě tlačítka dokud se nerosvítí dioda. Pak zmáčkneš tlačítko zavírání a dioda se rozbliká a už by to mělo normálně fungovat. Nicméně se to tu už řešilo tak se ještě porozhlédni. :) p.s. Taky by mě zajímalo kdo to vyrábí na jednom z ovládání mám ještě slabě vidět znak volkswagen. :?:
Abych nezapoměl v tu dobu musíš být autu na blízku a klíče v zapalování :roll:
tak přidám taky radu pro budoucí hledače mám alarm votex 4m1046v1c (stejnej jako cobra 1046)
po výměně baterie v ovladači jsem přišel k autu a to nešlo odemknout dálkou (odemčeno klíčem)
doma jsem odpojil jsem baterii v autě na cca 40min a podržel obě tlačítka dokud se nerosvítí dioda.Pak zmáčkneš tlačítko zavírání a už by to mělo normálně fungovat :good:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“