Rádio RCD 310

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Rádio RCD 310

Příspěvek od VWmartinoof »

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zdali někdo neví jak se v nastavení Aux vstupu dá v menu autorádia nastavovat AUX Level 1-3..Golf 6 r.v 2011... Děkuji

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio RCD 310

Příspěvek od tornado1 »

kde jsi přišel na informaci že tam ta možnost je?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Re: Rádio RCD 310

Příspěvek od Mayk »

Jestli myslite hlasitost aux vstupu tak v nastavení je aux-lvl , kde se da nastavit hlasitost aux na rcd 310.

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: Rádio RCD 310

Příspěvek od VWmartinoof »

Spíš mě napadá otázka proč by tam tato možnost být nemohla?

Asi by nemělo cenu sem vypisovat jak se člověk na tuto informaci dostal ale věřte nebo né,každé originál autorádio ať už ve Škodovce či Volkswagenu od určitého roku výroby tuto možnost mají jak si nastavit vstupní citlivost Aux vstupu. Ať už notebok či Cd přehrávač nebo MP3 má trošku odlišnou citlivost a potřebuje to nastavení poupravit. Většina moderních autoraádií je už v dnešní době vybaneva tím že si člověk může nastavit i středy,víšky,hloubky a vyvážení hlasitosti mezi levou a pravou stranou a předek či zadek. Když jsem měl autoráio od Pioneer a měl vstup na Aux přímo v rádiu,nějakým zázrakem si to rádio vše skousnulo tak,že zvuk byl naprosto v pohodě. Asi to bylo tím,že byl přímo v něm a nebyl tažen kabelem do rádia cca v 1metru,tam pak nejspíš záleží i na kvalitě drátu i v tom včem je to vedené a čím kvalitnější tím lepší zvuk..Na tom se asi shodneme všichni.. Po výměně vozidla za nové,kde je namontované originál autorádio mě napadlo si projít návod k obsluze,který bohužel není tak stručný jak bych potřeboval.Ale když se člověk podívá na origo rádio ve Škodě a ve VW je to defakto v menu podobné,čím člověka přivede i na otázku,proč by to v nastavení nemělo být stejné i v mém autorádiu či podobné... Proto asi toto téma a tato otázka... Po dlouhém prohledávání menu autorádia se mi podařilo vše najít a problém dořešit. Čili mohu říct že tato možnost tam je,teda u mého autorádia ano a i když to není takové jak by si člověk představoval,ale rozhodně to pomohlo přenastavit a zlepšit hlasitost na dobu,dokud nezačnu řešit dodatečnou montáž krabičky s USB vstupem či výměnou za nové autorádio,protože co si budem povídat ale v dnešní době člověk upřednostňuje více USB než CD... Pro mě je to asi lepší volba,protože mám na USB více písniček a lépe se skladuje než vozit v autě 20CD a věčně je přehazovat...

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: Rádio RCD 310

Příspěvek od VWmartinoof »

Děkuji,jsem rád že nejsem jediný který tuto funkci našel v nastavení AUX vstupu u autorádia RCD 310

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“