GOLF 3, 2,9 VR6 syncro v úpravě Projectzwo

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Jirka...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.12.2011 13:37

GOLF 3, 2,9 VR6 syncro v úpravě Projectzwo

Příspěvek od Jirka... »

Zdravím,

mám dotaz, myslíte že má cenu investovat(koupit) do Golfa 3(třídvéřák) s motorem VR6 2,9(140kW), syncro, a v úpravě projectzwo?
Autu chybí zadní poloosy, jinak je nějakým způsobem kompletní, motor po výměně rozvodů a dalších věcí(nevím přesně jaké).
Barva auta je žlutá. Jediná vada na kráse je kapota, na kterou spadl sníh ze střechy, ale to zase tolik neřeším...

Spíš by mě zajímalo, co si myslíte, jestli tento motor či auto s tímto motorem(podle mě vyjímečným) bude získávat na hodnotě nebo nadále ztrácet, ikdyž už moc prostoru na ztráty nezbývá...
Cena tohodle auta který jsem tu popsal by pro mě byla 30tis., co si o tom myslíte?
Díky za každou odpověď ;)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: GOLF 3, 2,9 VR6 syncro v úpravě Projectzwo

Příspěvek od PlusOne »

Co znamená "v úpravě ProjektZwo"? Je to kompletní paket? Jestli jo, tak prodávající neví, co má, protože ten paket sám o sobě stojí raketu - akorát ho nikdo nechce, maximálně tak zrcátka :)

Mělo by to vypadat nějak takhle:
Obrázek
včetně zadního nárazníku, samozřejmě, který z tohohle obrázku není vidět.
Jako investici do budoucna bych to nejspíš neviděl, i v případě, že ten paket je kompletní, spíš jako zajímavost...ona Veruna v dobrém stavu sama o sobě nestojí třicet, ale spíš tak dvojnásobek, tak aby ses do toho nehorázně nevysypal...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Kujdas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 16.04.2015 15:51

Re: GOLF 3, 2,9 VR6 syncro v úpravě Projectzwo

Příspěvek od Kujdas »

Čau sorry že je to tak pozdě ale nebyla to VR6 žlutá? protože momentálně vlastním golfa MK3 3.dv kapota je taky špatná motor VR6 2.9 syncro a taky uprava Projekt zwo až na přední světla tak je to komplet paket barva žlutá.( momentálně naháním předchozího majitele skrz přepis. Dovezl jsem ji z Nového Města

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“