INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
jirka14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.09.2008 14:43
Bydliště: Zlínský kraj

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od jirka14 »

...tak se poděl o návod, musel jsi rozdělat celý tunel, nebo to šlo solo, jen ta posuvná vrchní část??
V̶W̶ ̶T̶o̶u̶r̶a̶n̶ ̶2̶,̶0̶ ̶T̶D̶I̶ ̶1̶0̶3̶ ̶k̶w̶ ̶D̶S̶G̶
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI 92kw DSG

Uživatelský avatar
nezmar22
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 10.10.2010 22:35
Bydliště: Hodonín

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od nezmar22 »

takže vyměněn spodní plastovy dil ve vw 245kč,je to ten s těma gumovýma čudlíkama,byly totiž vylomene packy ,ktere jsou poobvodě asi 4 z každe strany, to byly ty pazvuky ,ktere se ozyvali.Ja jsem to s kamošem automechanikem rozdělaval velmi opatrně, nejlepší si vzít příborovy nůž a zkraje to opatrně odchlípnout až se to vycvakne ven ,je to nacvaklé na druhy plastovy protikus a ten je našroubovany na to čalounění.Pokud by někdo chtěl tu vrchní čast oddělat uplně tak se musí z čela toho tunelu kde je vyklapěcí šuplik na to pití,tak když se to odklopí tak je tam šroub,pak se odcvaknou pruduchy topení a je tam další šroub no ,pak se to vysune a ta operka ,vrchní čast je našroubovana,ale to jsem nerozdělaval.mam nakres z etky jeto tam vyditelné.Kamoš říkal ,že se to tak bude rozdělavat.Když tak to pak naskenuji a dam to sem,když bude zajem.Tod vše,spisovatel ze mně nebude.tady ještě foto toho dilu .Jsou tam vidět poulamovane packy ,při zvětšení.
Přílohy
IMG_5742.JPG
IMG_5743.JPG
Tiguan 2017 1.4 tsi comfortline

Uživatelský avatar
jirka14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.09.2008 14:43
Bydliště: Zlínský kraj

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od jirka14 »

dík.
V̶W̶ ̶T̶o̶u̶r̶a̶n̶ ̶2̶,̶0̶ ̶T̶D̶I̶ ̶1̶0̶3̶ ̶k̶w̶ ̶D̶S̶G̶
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI 92kw DSG

skaterboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 16.12.2013 19:39

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od skaterboy »

Prosim vas, nevi nekdo co za prislusenstvi jde dat do loketní operky, mam tam nejakou krabici s usb vstupem ale kdyz tam dam flesku tak to nic nedela, poradte nekdo co to je. diky
1 T-ÉČKO 2.0 litrik 125 kW 255000km+ Crossnak Pirát Libereckých silnic, koho sem nepředjel tak mě neviděl a kdo mě viděl tak už nechce!

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od karlospv »

Neví někdo co všechno je potřeba za díly na předělání středového tunelu bez opěrky na tunel s opěrkou? Nedělal to už někdo? Dík.
Podle tohoto by se to mělo dát dohledat ale nevím co všechno tam není.
loketka2.png
loketka.png

mulder6018
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 15.06.2013 06:59

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od mulder6018 »

Zdar chlapi. Nevím zda to tady někdo řešil. Nikde jsem to nenašel. Mám stavitelnou loketní opěrku, ale nejde mi nastavovat. Ty zoubky v tom mechanismu jsou urvané. Je nějaký návod jak by se tato část dala vyměnit nebo se musí vyměnit celá loketní opěrka. Díky za odpovědi nebo návody.

mickeyn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 11.04.2009 10:29

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od mickeyn »

Tak jsem asi jelen nebo už nevím, potřebuji demontovat sředový panel s loketkou a dle návodu tady jsem to komplet rozdělal a odstranil všechny šroubky.Panel ale nemůžu dostat pryč,netuším jestli tomu vadí ten šedý plast u řadící páky ale ten ,á taky odstraněný šroubky a nejde pryč. U střed. panelu mě taky překáží ruční brzda na vytáhnutí plastů panelu. Jsem z toho blázen,ai Chocholouška na mě.Nemá nědko nápad kde je zakopaný pes??
Profi odlak alu kol na renovaci ve firmě která toto dělá pro Ronal,Brabus,AMG atd. a tryskání granulátem po domluvě všeho možného. SZ


VW Touran T3 1.6 Tdi 77kw

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od karlospv »

Jde to fakt blbe, predni část musíš oddělat aby ses stim vytocil. Zadni vydechy musí ven a je tam sroubek nebo dva. V zadu je ještě takova konzole která tam zustava. Je stim fakt drbacka ale jde to.

mickeyn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 11.04.2009 10:29

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od mickeyn »

Už to mám, nešla mě demontovat kastlík před řadící pákou a pak jsem tam objevil 2 šroubky. :?
Profi odlak alu kol na renovaci ve firmě která toto dělá pro Ronal,Brabus,AMG atd. a tryskání granulátem po domluvě všeho možného. SZ


VW Touran T3 1.6 Tdi 77kw

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od karlospv »

Ty po stranach popelniku pod krytkou?

mickeyn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 11.04.2009 10:29

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od mickeyn »

nn pod přihrádkou před řadící pákou ta hranatá,musí se nasilým vyloupnout ven a pod ní jsou ještě 2 šroubky.
Profi odlak alu kol na renovaci ve firmě která toto dělá pro Ronal,Brabus,AMG atd. a tryskání granulátem po domluvě všeho možného. SZ


VW Touran T3 1.6 Tdi 77kw

mulder6018
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 15.06.2013 06:59

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od mulder6018 »

Zdar chlapi. Nevím zda to tady někdo řešil. Nikde jsem to nenašel. Mám stavitelnou loketní opěrku, ale nejde mi nastavovat. Ty zoubky v tom mechanismu jsou urvané. Je nějaký návod jak by se tato část dala vyměnit nebo se musí vyměnit celá loketní opěrka. Díky za odpovědi nebo návody. Už jsem to tady jednou psal. Je to loketní opěrka do které se vkládá CD měnič. Problém je v tom, že tato loketní opěrka nelze nastavovat. Děkuji za každou radu nebo návod

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od Peťas »

Tak až na to přijdeš, tak dej vědět. Před cca měsícem se mi to taky urvalo. :roll: A teď se mi v tom fakt hrabat nechce. Ale předpokládám, že opravit to nijak nepůjde a bude se muset koupit ta mechanika.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Bobíno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 13.09.2013 20:23

Re: INTERIÉR, LOKETNÍ OPĚRKA - Demontáž, údržba

Příspěvek od Bobíno »

Borci zdar ! Prosím o pomoc, potřeboval bych foto loketky- jedná se o část mechanickou a přesněji jak je tam pruzinka která ovláda mechanismus nastavení výšky té loketky.Díky
Přílohy
IMG_20170611_102246[1].jpg

Odpovědět

Zpět na „Interier“