Nové POV

Otázky ohledně povinných ručení.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
BilkyZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.09.2014 17:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Nové POV

Příspěvek od BilkyZ »

Dobrej, mam dotaz. Mam uz druhy auto pojisteny u Kooperativy a najednou mi zvedli pojistku na skoro 12.500,-. Mam za sebou bouracku ale stejne mi to prijde jako raketa. Nekdo nejakou radu popr. u koho se pojistit..? Diky

dinav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.08.2017 20:42

Re: Nové POV

Příspěvek od dinav »

Ahoj, Já to řeším přes Exprespojištění. Mají stránky na fcb a mají i slevy na pneu u Exprespneu

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Nové POV

Příspěvek od ladaf »

BilkyZ píše:Dobrej, mam dotaz. Mam uz druhy auto pojisteny u Kooperativy a najednou mi zvedli pojistku na skoro 12.500,-. Mam za sebou bouracku ale stejne mi to prijde jako raketa. Nekdo nejakou radu popr. u koho se pojistit..? Diky
Tak se jich zeptej proc zo zvedli - jak je vypocteno, ne?
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: Nové POV

Příspěvek od lubos1947 »

BilkyZ píše:Dobrej, mam dotaz. Mam uz druhy auto pojisteny u Kooperativy a najednou mi zvedli pojistku na skoro 12.500,-. Mam za sebou bouracku ale stejne mi to prijde jako raketa. Nekdo nejakou radu popr. u koho se pojistit..? Diky
Divím se že má někdo pojistku u největších zlodějů u kooperativy která je snad nejdraší. já osobně jsem měl u nich asi před 15 roky také pojištění a měl jsem sjednané jěště připojištění, to bylo od nich keců jaké to jsou výhody že v případě poruchy budu mít takové výhody a když mě kleklo v Rakousku auto a chtěl jsem po nich to zaplatit ( kde před tím tvrdily že to se vztahuje na pojistku , tak mě nedali ani korunu) hed jsem od nich odešel.

Jinak zkus to přes vyhledávač srovnávač pojištění Já osobně to mám pře E-pojištění oni vyhledají nejlevnější pojištovnu
jinak stačí si do toho jejich vyhledávače to vyplnit a oni se Ti během chvíle sami ozvou
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Odpovědět

Zpět na „Povinná ručení - POV“