Compositon media restart

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Compositon media restart

Příspěvek od drroman »

Zdravim,nesetkal se nekdo s restartem infoteimentu?zacalo mi blbe nabihat radio az to skoncilo tim,ze nenabehlo vubec,vymenili mi na zaruku celou ridici jednotku,ale po oprave se to znovu do tydne vratilo,radio po startu zustane viset na logu vw a sem tam se restartne,ale nenabehne,vzdy skonci na tom logu.jedina pomoc je manualne radio vypnout a zapnout.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Compositon media restart

Příspěvek od ppfox »

asi to nebude ojedinělé, mě se u původní B8 stalo asi 4x ze ten rok, že zůstalo viset logo jak píšeš, hrálo rádio ale nereagovalo to na nic - přepínání, hlasitost, vypnutí...prostě nic. dokonce ani po chcípnutí auta a otevření dveří to nezmlklo a hrálo to furt - prostě si to žilo svůj oddělený život bez ohledu na zbytek auta :D
nechal jsem to být a po několika minutách se to vyplo a po nastartování se to už chovalo korektně - jak jsem psal, za těch 12 měsíců se to stalo 3-4x nějak

nijak jsem to neřešil, ale smutné je, že když jsem si převzal tohle aktuální a odjel jsem s ním asi 50km, tak udělalo přesně to samé :laugh: pak byl klid cca 3 měsíce a před pár dny se to stalo opět...nijak to neřeším a řešit nebudu, ale je to zvláštní úplně stejný problém u druhého auta

takže ti nemám jak poradit, ale třeba tě potěší, že v tom nejsi sám :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“