Svítí kontrolky na ESP a ABS na Passatu B5.5....

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí kontrolky na ESP a ABS na Passatu B5.5....

Příspěvek od Fíša »

nemáte někdo schéma zapojení ESP? díky
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
Qinetix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.10.2012 07:57
Bydliště: Louny

Re: Svítí kontrolky na ESP a ABS na Passatu B5.5....

Příspěvek od Qinetix »

Zdravím, tak mám taky stejný problém. Na VAGu mi to hlásilo vadný spínač brzdových světel, ale kontrolky po jeho výměně pořád svítí. Teď se modlím, aby to bylo geometrií, ať nemám tolik starostí. I když poslední dobou mi začala pískat zadní brzda, když dobrzďuji. Destičky jsem měnil někdy v červnu.
Volkswagen Passat B5.5 2005 1.9TDi 74kW

silver.star
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 25.05.2013 23:00

Re: Svítí kontrolky na ESP a ABS na Passatu B5.5....

Příspěvek od silver.star »

Tak se taky přdám do klubu, před víkendem bylo trochu teplejc a po startu se mi rozsvítili ABS a ESP kontrolky. Po restartu dobrý. Ted se mi to občas za jízdy rozsvítí, občas ne. ABS při brždění jako o život z nějaký 70ky ani nekopne, ESP nevim jak vyzkoušet..

Dík za rady
Míra
W123 300D T
G3 1,9TDi 66kw
Ex Passat 5,5 1,9TDi 96kw

dar3cek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 04.09.2011 22:27

Re: Svítí kontrolky na ESP a ABS na Passatu B5.5....

Příspěvek od dar3cek »

Ahoj , tak mám ten samej problém ...zniceho nic se mi rosvitili kontrolky ABS a ASR na mém passatu ... po vypnutí klíčku kontrolky zhasnou jen na chvili ....a nebo sviti dal a zhasnou i po rozjedu to ale uslysim i trochu zavrcet ABS ... to same se mi stalo v krizovatce pri dojizdeni.. kopalo ABS jak blazen a pritom by nemělo hned potom se rozsvitili kontrolky ...jsem ztoho jelen ... ale asi to vypada na nejaky cidlo na kole co? Vim ze mi poradi diagnostika tu teprva shanim ... ale chci mit trochu klid a alejpon zhruba vedet. dekuju


EDIT - Tak VAG ukazal vadný snimač ABS na kole. prední levá strana tak zkontroluju kabel... zkusim vyčistit všechno co půjde a objednám to čidlo. doufám jen že se to tím vyřesí protože když tady čtu ty vaše nekonečný problémy a hledání mám celkem strach že to je jen začátek :( :D

- Tak jsem dneska vyndal čidlo z leveho kola ...šlo fakt dobře ... zajištěný bylo pouze plastovou Spáskou ... což mě zarazilo ... a ikdyž ne čerstvě tak je zepředu celé ohoblované .... tak ho vyměním,smažu chybu Vagem a budu se modlit aˇse chyba nevrátí... řekněte mi jak má být čidlo zajištěný? přece něják musí aby nedrhlo o kotouč ..nebo ne? zřejmě mi tam něco chybělo když to bylo stažený tou páskou.

Ripper
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 18.10.2011 11:24

Re: Svítí kontrolky na ESP a ABS na Passatu B5.5....

Příspěvek od Ripper »

motylek píše:stávalo se mi to stejné.Při jízdě se mi rozsvítila kontrolka esp a auto nejelo.Nevím jak vám,ale mě auto začalo cukat a nejelo.Po opětovném nastartování bylo po problému.Vag našel jen sporadickou chybu.Pak mi tady borci poradily promačkat konektory vstřiku a bylo po problému.
Prosím tě popiš mi jak promačkat konektory vstřiku. Mám asi podobný problém. Díky.
Passat 1.9 TDI 96kW, 6q, AVF, 4 motion, sedan

Odpovědět

Zpět na „Archiv“