Golf III 1997 1.6 55Kw benzín - výpadky chodu motoru

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Petr ßřeň
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.11.2017 15:38

Golf III 1997 1.6 55Kw benzín - výpadky chodu motoru

Příspěvek od Petr ßřeň »

Prosím o radu, mám Golf III 1997 1.6 55Kw benzín. Při jízdě mi spadnou otáčky na nulu, vypne se motor, svítí mě jen olejnička myslím baterka .. Poté buď nastartuji znovu nebo ne. Někdy se to i znova chytne po dobu jízdy než zabrzdím. Předem díky za radu

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Pomoc

Příspěvek od lister »

takže se to stává za jízdy se zařazeným kvaltem (ne po vyšlápnutí spojky), jedeš, otáčky spadnou na nulu, motor se pořád točí, kontrolky svítí ?

nejspíš hallův snímač v rozdělovači, dráty od něj k řídící jednotce, nebo napájení řídící jednotky, ale ten hall je nejpravděpodobnější.

co znamená : Někdy se to i znova chytne po dobu jízdy než zabrzdím.
konkrétně ta druhá část, když šlápneš na brzdu tak se něco stane ? nebo to má znamenat, že se to samo chytne a pak už se to neopakuje ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Petr ßřeň
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.11.2017 15:38

Re: Pomoc

Příspěvek od Petr ßřeň »

Naposled jsem jel , měl jsem tam čtyrku, jel sem asi 100 a najednou otáčk spadly, nešlo přidat plyn tak jsem vyřadil, zabrzdil a rozsvítila se mě olejnička amyslímbaterka ale dokud jsem nezabrzdil, tak se motor asi točil..až když jsem zastavil, takse rozsvítili kontrolky... nešlo nastartovat, tak jsem točil dokud se to nechytlo. Naštěstí chytlo :D .. a tudle jsem jel a taky mě to vypadlo, ale pořád jsem tam měl rychlost..zkoušel jsem šlapat na plyn nic a najednou otáčky zase naskočili a jelo to dál .. a včera jsemšel nakoupit a když jsemchtěl nastartovat, takjsem nenastartoval .. zas až po nějaké době, ale to jsem tom zkoušel i do něčeho bouchat :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“