1.9TD AAZ / 1.9TDi + mech. čerpadlo

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9TD AAZ / 1.9TDi + mech. čerpadlo

Příspěvek od Keflek »

nad nicim nespekuluj a nech si to cerpadlo udelat...vyjde te to na malinko vyssi investici nez shanet cerpadlo z Cromy...ktry jdyz sezenes,ani nebudes vedet jak na tom je. Nebo si projed inzerci - obcas se tu da na mTDi cerpadlo narazit.
Podle toho co pises se honis za vykonem (podle dotazu na zvetsovani tlaku turba)
Pokud chces s necim kroutit a stelovat a predelavat,nejdriv si o tom neco precti nebo ten motor akorat popravis :roll:
odkaz tady uz mas...
TDi motor jede i s cerpadlem z TD - akorat tomu chybi dostatek nafty (hlavne nahore)
Pokud se ti ten motor hada a nebezi dobre,muzes mit v haji zhavicky,vstriky,nebo tlaky motoru... a cerpadlem to muze bejt taky...
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
volkswagenenátor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 08.04.2010 21:08
Bydliště: Chomutovw
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9TD AAZ / 1.9TDi + mech. čerpadlo

Příspěvek od volkswagenenátor »

nejjednoduší je seskládat si čepadlo z těch TD a TDI a budeš prostě mít originál střeva v mechanickym čerpadle, mám s tim zkušenost a je to potom mimořádně spolehlivý auto

Uživatelský avatar
johny99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Senica ,Slovensko

Re: 1.9TD AAZ / 1.9TDi + mech. čerpadlo

Příspěvek od johny99 »

Nazdar hoši trochu oprasim tady tu temu , stavim si motor do T3 použiju 1,9TDI AFN a potřebuju seskladat čerpadlo na mtdi , ma někdo kontakt na někoho kdo mi to čerpadlo vyskladá mam čerpadla 1,9TD tak dejte mi kontakt na konkretního človeka co to umí kolem Brna , diki moc

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9TD AAZ / 1.9TDi + mech. čerpadlo

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

johny99 píše:Nazdar hoši trochu oprasim tady tu temu , stavim si motor do T3 použiju 1,9TDI AFN a potřebuju seskladat čerpadlo na mtdi , ma někdo kontakt na někoho kdo mi to čerpadlo vyskladá mam čerpadla 1,9TD tak dejte mi kontakt na konkretního človeka co to umí kolem Brna , diki moc
Napis na Dieselpower forum... pokud vim, myslim ze u to umí tam nejbliz k tobe uzivatel Huml z fora a u nas na severu Hubálek a Dolejsi.....

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9TD AAZ / 1.9TDi + mech. čerpadlo

Příspěvek od Keflek »

seskládat to není az tak tezky...
staci hodne studovat :)

Nicmene se da prekopat i stary TD cerpadlo který ti to mTDi ukrmi...
Sice to není uplne to pravy orechovy,ale spatny to není... :wink:
Touran 2.0 TDi

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“