Jiny klic od vseho

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
PiraT16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 31.08.2017 16:16

Jiny klic od vseho

Příspěvek od PiraT16 »

Zdravim, chtel bych se zeptat jak docilit toho abych mel jeden jedinej klic od zamku dveri, spianacky a zamku kufru. Mam jiny od spinacky jiny od dveri a do kufru vlezou oba klice ale nejdouto otocit. Mam golf iv. Je mozne nekde koupit vlozky do vsech zamku abych mel jedenjeden klic od vseho. Tento problem mi znemoznuje si udelat jeden vystrelovaci klic na DO. Jestli nekde tady na forum tohle jeje kdyztak jen odkaz, hned to smazu nemohl jsem to najit. Diky za reakce, pripadne odkaz kde to koupit

Uživatelský avatar
Plague
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 05.10.2016 20:12
Bydliště: Brno

Re: Jiny klic od vseho

Příspěvek od Plague »

Vložky ti může přestavit zámečník, jen je musíš vymontovat a dohodit mu je. Vyndavat spínačku je samozřejmě opruz, takže tu nechat a její klíč by se stal tím společným, vše ostatní vymontova ta donést. Mě to stálo 250/zámek.

PiraT16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 31.08.2017 16:16

Re: Jiny klic od vseho

Příspěvek od PiraT16 »

to je super takze vyndatse zamek kufru zamek dveri spinacku a donluvit se s nejakym zamecnikem ? 250 kc na zamek ... jestli jsem dobre pochopilrano tak se necha predelat zamek dveri a kufru podle vlozky co je ve spinacce ? tim padem 500 + moje prace to vyndatje ?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jiny klic od vseho

Příspěvek od Goauld »

Spínačku nech být, jenom zámek kufru a dveří. K tomu mu dáš klíč kterým startuješ a on ty zámky přeskládá podle toho klíče.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“