Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od kapitanplaneta »

Upřímně řečeno jsem z toho servisu pekelně rozladěnej. SW mi nahráli až na pátý pokus... Pořád samé výmluvy. Jednou neměli čas, i když jsme si domluvili schůzku, podruhé to neuměl, potřetí tam nebyl garanční technik, napočtvrté zkusili nahrát sw bez garančního technika a nepodařilo se jim to a napopáté to tedy přehráli s garančním technikem a stejně to nepomohlo...

Vyloženě mě to vytáčelo, protože jsem pracovně mega vytíženej a jet tam 5x kvůli jednomu problému už mě mega zatěžovalo. Teď čekám na vyjádření garančního technika, jaký bude další postup. Ale dám jim sakra najevo, ať mě tam neposílají, dokud nebude vše připravený. Pak tam hodlám jen přijet a nechat vyměnit rádio na počkání a to hned na první pokus. Už tam nebudu jezdit jako trouba, tam a zpět.

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od ablorhm »

Jim to tam měsíc nech, ať ti půjčí náhradní vůz a můžou si vesele hrát.

A co zkusit reklamaci jinde nebo e-mail na importéra?
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od kapitanplaneta »

Nebudu jim tam nechávat auto měsíc, kvůli rádiu. Beztak by mi dali nějakou plečku. :-D

S importérem to řešit zatím nebudu, tak daleko ještě nejsem. Snad se dají dohromady a teď už to vyřeší.

Uživatelský avatar
Mike.03
Člen klubu
Příspěvky: 178
Registrován: 16.10.2011 10:42
Bydliště: Hodice - JihlaVWa

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Mike.03 »

Občas se mi samo od sebe restartuje a pomalejší reakci na klimu má bezprostředně po startu. Takhle moc zasekaný jsem ho ale ještě neměl.
VW Golf IV 1,8T 110kW GTI Exclusive 1999
VW Golf VII Variant 1,4 TSI 110kW Maraton Edition 2017

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od ladaf »

Do ktereho servisu ze jsou tak neschopni?
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

sergix
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 19.04.2017 22:56

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od sergix »

U mě taky občas restart..


Sent from my iPhone using Tapatalk

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od ablorhm »

kapitanplaneta:
Chceš nechceš. Se k tomu stavíš dost sportovně. Jako na fóru ti to nikdo neopravíme, tak pokud tě to *ere, tak to chce nějak aktivně řešit reklamací, a bohužel by měli i nárok na to, abys jim tam auto třeba i ten měsíc nechal. Je to věc jako každá jiná, která se jde reklamovat. To, pokud ti půjčí po dobu reklamace náhradní vůz je už na dobré vůli (myslím zadarmo, za poplatek to umí půjčit každý). No a pokud tě to netrápí, tak tak jezdi dál. Pro mě je teda rádio v autě docela priorita :mrgreen: Ale samozřejmě je lepší mít po*raný rádio jak něco v motoru. To je pravda 8)

Nicméně to, jaké zkušenosti jsi zde psal, znělo jako z nějakého komiksu. Je tam technik, není tam technik, jiný to vlastně neumí a i přesto auto přijali do servisu... Co tak zkusit servis o vesnici dál? Vždyť VW poboček není zas tak málo, a třeba uspěješ na nějakého servisáka, který tomu rozumí víc, než těch 5, co už tvé auto vidělo a nezmohlo nic :|

Ta tvá vada je zřejmá, jasná a očividně není sporadická. Takové vady se reklamují rozhodně nejlépe, i když to možná bude se servisem trošku boj. Každopádně držím palce :good:
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od kapitanplaneta »

Jasně, zatím to beru relativně s klidem, vždyť se teprve přehrál SW (byť to bylo na 5 pokusů). Počkám, co navrhne garanční technik. Ale zatím se tam nehrnu s tím, že by tam auto mělo delší dobu stát kvůli rádiu. Sami si to vyzkoušeli, je to zapsané v protokolu, videa mají ode mě dvě. To by snad na výměnu stačit mohlo. :-)

Kulich999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.01.2018 19:58

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Kulich999 »

Už se to tady probíralo, ale mám dotaz na aktivaci AppConnect. Auto jsem bral jako skladovku, bohužel bez AppConnectu. VW má v ceníku aktivaci za nějakých 6 tisíc, ale ve ve třech servisech mi bylo sděleno, že to nejde (prý bych musel mít zadní kameru nebo hlasové ovládání z výroby). Nicméně když si zobrazím informace o systému, vidím, že tam nějaký AppConnect mám. Takže je to jenom nějaká politika VW, že to autorizovaný servis "neumí"?

Předpokládám, že mám v rádiu trochu jiný SW, protože místo tlačítka APP mám SETUP, ale stále si myslím že bude HW identický (až na ten čudlík) jako u ostatních rádii Composition Media 8"?

Nebo mi nezbude nic jiného než čekat na konec záruky (ještě 4,5 roku :lol: ) a nechat si to povolit u nějakého kutila?
PHOTO_20180122_220820.jpg
Golf VII Variant ME 1.4 TSI 92 kW '17

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od tornado1 »

U tebe nelze povolit u kutila.. nutná výměna jednotky v kastliku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Kapr99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 09.11.2017 16:25

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Kapr99 »

Ahoj,

Nechci zakladat nove tema a tady to beru jako i pokec o vecech z nadpisu :)

Chci se zeptat pro ty co maj Android auto a pouzivaj to jestli nejak "zprovoznili" odpovidani na zpravy?
Zpravu mi to hezky precte...kdyz se ptam na otazky a navigaci tak to zvlada ale odepsat proste neumi...:/
Je mozne ze to google "now" v car play cesky uplne nepodporuje?

Kdyz to same reknu normalne do telefonu tak to jde v pohode.

EDIT: Tak reseni je asi takove ze hlasova "legrace" cesky je takova na pul...kdyz si do google asistenta pridate anglictinu tak i zavolate...
Bohuzel napsat zpravu jde taky ale US/UK google jaksi neumi moc cesky takze zprava zni obcas vtipne nebo neni 100% cesky...

Uživatelský avatar
Fiv
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 30.09.2017 17:11

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Fiv »

S dovolením zkusím se vrátit zpět ke kompatibilitě jestli silná VW skupina pomůže?
Zatím jsem tu četl, že to nejde, ale dnes jsem přebíral Novýho tourana - mám tam Composition media 2 generace GP s 8´displejem.
Nemám tam nic dokoupený, ani APP conect, navigaci, zadní kameru nic.
Tady na foru mám instrukce, že v téhle konfiguraci nejde dodělat(softverově) ani mirror, navigaci, android car nic.
Naproti tomu dealer mi dnes tvrdil, že má dobrou zprávu, že sice všichni říkají že to nejde, ale kdybych do budoucna chtěl, tak android auto spolu s telefonem, který to podporuje bude možné zrcadlit na palubový infotainment telefon.
Máte s tím někdo zkušenost?
Vzhledem k tomu, že jsem dnes auto dovezl, budu teprve nějakou dobu zkoumat co kde a jak, do budoucna bych určitě android car uvítal, pokud to bude soft záležitost za rozumnou cenu.
Tak buďto se dozvím něco tady, nebo jinde.
Tak dík za info kdo ví jak.
VW TOURAN 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)
Obrázek

Boban88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 20.01.2014 17:22

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Boban88 »

Dle mého názoru je vše podmíněno jakou máš řídící jednotku. Na golf se montují dva druhy, slabší a silnější. Na silnější jde dodělat dodatečně. Je možné že se do touranu se montuje jen jedna jednotka a tudíž jde dodělat dodatečně. Nejvíce ti asi asi řekne jestli máš v menu rádia ikonu app connect.
Golf Variant VII 1,4 110kW ME
Golf Variant VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2014-prodáno

martin67
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.01.2018 15:03

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od martin67 »

Aktivaci mi udelali u Tukas, mohu doporucit :) + Samsung A5 a Sygic to funguje fajn..
Přílohy
358A3E9D-FCFC-44DB-8406-C2A27012F062.png

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Lukkii »

kolik tě to stálo?
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“