bliká žhavení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

bliká žhavení

Příspěvek od Wondromir »

zdarec mám takovej problém.u mojí b4 tdi se mi po projetí velký louže rozblikala kontrolka žhavení.bliká pořád,auto jede normálně a vše funguje jak má.při napojení na diagnostiku blikat přestalo ale nenalezena žádná závada.po odpojení diagnostiky opět bliká.asi po týdnu sem to napíchnul znova a přestalo blikat asi na týden.před pár dny zapršelo a opět bliká.nevíte někdo kde muže bejt problém???

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: bliká žhavení

Příspěvek od Jarda S. »

zkontroluj spínač brzdových světel
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
1concorde
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1322
Registrován: 20.02.2010 08:46
Bydliště: slovensko

Re: bliká žhavení

Příspěvek od 1concorde »

prekontroluj si tiež samotné fastony či majú dobrý kontakt na spínači (môže to spôsobovať nejaký prechodový nežiadúci jav, blikanie ....)

Uživatelský avatar
wajcowagen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 28.04.2009 18:02
Bydliště: Handlová SR
Kontaktovat uživatele:

Re: bliká žhavení

Příspěvek od wajcowagen »

pozri poistky.mne to robila poistka na brzdových svetlach.poistka 20

malejmarcel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.03.2012 18:00

Re: bliká žhavení

Příspěvek od malejmarcel »

Zdravím a prosím o radu. B4, 19 tdi 66 kw. Bliká kontrolka žhavení auto je v nouzáku, když brzdím, tak při prvním šlápnutí na brzdu brzdí normálně, povolím brzdu, šlápnu znovu a brzdí jakoby nešel posilovač brzd, prostě tvrdý pedál a musím hodně šlápnout, abych to ubrzdil. Když zase chvilku nebrzdím, tak brzdí normálně, ale zase jen na první šlápnutí. Kde může být zavada a je možné, že závada na brzdách omezí i výkon motoru? Závada se objevila přes noc, večer jsem zaparkoval vše v pohodě a ráno po dvou minutách začla blikat kontolka žhavení a objevil se problém z bržděním. ABS kontrolka nesvítí, ani nemůže, protože jsem vyndal kontolku, vadná čidla, která jsem neřešil. Děkuji za odpověď.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“