Tlumiče GIII variant syncro

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
richard-richard
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 05.09.2010 11:22
Bydliště: chomutov

Re: zadní tlumiče a pera GIII Variant Syncro VR6

Příspěvek od richard-richard »

blazza píše:Zdravím, nemůžu za boha sehnat tlumiče a pera (zadní) na variant syncro. Je tam takový blbý uložení, kde je pero úplně dole na tlumiči, a kolem pístnice tlumiče je takovej ten kovovej zvon, na kterej dosedá pero. Dle čísla dílu nemůžu nic najít, celosvětově, někde třeba píšou, že to tam sedí, ale referenční číslo dílu ukazuje na krátkou verzi. Já bych potřeboval asi (dle etky na vagcat.com) 1h0 513 035e (dle vyjádření PORSCHE ČB tam dle VIN nemám Heavy Duty podvozek (též známý jako podvozek na špatné cesty)), a sehnat se mi daří jenom pera, kde píšou že sedí na variant syncro, ale referenční VW je 1h0 513 035c a d. Pera by měly bejt 1H0 511 105B (jedna zalená, jedna fialová značka). s ani jedním číslem na netu namám šanci (jedině bez koncovýho písmene, ale to mi to potom zase vyjede ty na krátkýho, s číslem dílu 1H0 511 105A. Momentálně je tam od bejvalýho majitele šroubovací podvozek, takže žádný čísla tam nevyčtu. Zajímavý ale je, že musím jezdit s ca 4 cm podložkama na každej straně, jinak mi guma brousí o pero (lehce). Co s tím? Má tu někdo zkušenost? Neřeším tu "co kdyby", ale nastalou situaci, kde na pravým zadním kole mám prasklý pero i tlumič:( Rady co, kde, jak, prosím, ideálně formou odkazu na konkrétní díl v konkrétním obchodě, ale budu rád, i když mi řeknete, čím nahradit... A ještě řeším, kam v etce vůbec koukat, myslím, že pod typem vozidla "Jetta syn./ Golf Var.syn. jsem dobře, i když je tam na obrázku krátkej... Díky za rady

Jo, RV 10/1997
5000.jpg
tak ten problé, mám taky...zjistil jsem že je ten zvon na jednom místě prorezlej...a to mám klasiku předokolku kombi GTD

Bronson
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.02.2016 15:54

Re: Tlumiče GIII variant syncro

Příspěvek od Bronson »

ve predu jsou stejny pruziny jako na predokolce ?

Šimoneeek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.01.2018 17:03
Bydliště: Nedomice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče GIII variant syncro

Příspěvek od Šimoneeek »

Taky jsme to řešili na mém Variantu a tlumiče jsme sehnali nevím už z čeho a pružiny použili z felicie ale podle uložení se to tam toc nevešlo tak se to zbrousilo do požadovanýho tvaru a dalo tam.
Problém byl potom v tom že to bylo moc u země a tak jsem vypodložil misky jinou trubkou cca. O 5cm a výška je dobrá!

Druhá možnost byla stavítka.. ty se prodávají i u nás na to takže byla to ta dražší varianta ale lépe uskutečnitelná..

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“