Automatické rozsvícení světel

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

a jsou problémy s xenonem,nebo se to rozsvěcuje až po nastartování?
Obrázek

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Mám to na xenonech a není problém.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

denní jízdní světla

Příspěvek od Palko »

JonatanCl píše:Případně svazek, co se montuje do Fóbií - měl jsem ho v ruce - je to spínací relé, svazek a v něm implementovaný 3 diody. Škodovka za to sice vydírá nějakých 1400,- ale maj to docela dobře udělaný. Systém dělá to, že po otočení na budíky svítí parkovačky a až po natočení motoru se rozsvítí jenom světla bez palubky.
Měl jsem o víku rozdělanou Fóbii ročník 2005, která to už měla udělaný ze salůnu jako doplněk a doma mám ještě půjčenou tuhle sadu - ze škodováckýho salůnu.
Jinak importér mi odpověděl, že prý nejde světla udělat ani na Polo 2004, ani na Golfa Plus 2005, ani na Caddy 2005.
Ale spíš mi to připadá, že mě chtěli jenom odpálkovat, aby náhodou někdo nepřišel o kšeft.
Předpokládám, že úpravy v ŘJ jdou zřejmě jenom v autech do severských zemí - ale tohle je bez informační záruky
To ti řekli pěknou blbost protože do koncernových vozů které mají řídící jednotku palubní sítě, GOLF V i PLUS, PASSAT, JETTA jde nastavit v této jednotce denní svícení a nemusí se nic montovat, stačí napíchnout na VAS.

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: denní jízdní světla

Příspěvek od JonatanCl »

Palko píše:
JonatanCl píše:Případně svazek, co se montuje do Fóbií - měl jsem ho v ruce - je to spínací relé, svazek a v něm implementovaný 3 diody. Škodovka za to sice vydírá nějakých 1400,- ale maj to docela dobře udělaný. Systém dělá to, že po otočení na budíky svítí parkovačky a až po natočení motoru se rozsvítí jenom světla bez palubky.
Měl jsem o víku rozdělanou Fóbii ročník 2005, která to už měla udělaný ze salůnu jako doplněk a doma mám ještě půjčenou tuhle sadu - ze škodováckýho salůnu.
Jinak importér mi odpověděl, že prý nejde světla udělat ani na Polo 2004, ani na Golfa Plus 2005, ani na Caddy 2005.
Ale spíš mi to připadá, že mě chtěli jenom odpálkovat, aby náhodou někdo nepřišel o kšeft.
Předpokládám, že úpravy v ŘJ jdou zřejmě jenom v autech do severských zemí - ale tohle je bez informační záruky
To ti řekli pěknou blbost protože do koncernových vozů které mají řídící jednotku palubní sítě, GOLF V i PLUS, PASSAT, JETTA jde nastavit v této jednotce denní svícení a nemusí se nic montovat, stačí napíchnout na VAS.
Však říkám, že se mě chtěli zbavit - ta dotyčná, co mi za importéra odpovídala, nejenže mi zmršila jméno, ale zapřela všechno, na co jsem se ptal - i když primárně byl dotaz na POLOtovara z roku 2004, takže je možný, že se nechtěla namáhat.
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Automatické rozsvícení světel

Příspěvek od pepanos »


Šobul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 13.11.2013 11:28

Re: Automatické rozsvícení světel

Příspěvek od Šobul »

Já mám jiný problém. VW Passat se xenony, rok 2004. V autě je namontováno automatické spínání světel, ale nevím kde a jaké. Montovali to ve značkovém servisu v HK, ale první majitel už o tom nic moc neví. Po startu, zejména za studena mi nerozsvítí PRAVÝ xenon. Někdy ano, někdy ne. Vyměnil jsem výbojku i startér xenonu, potom zkusil přehození světel levé za pravé a dělalo to i na tom druhém. Prostě pravá strana mě zlobí. Když nesepne pravé světlo, přecvaknu vypínač spouštění světlometů sem a tam a xenon se spustí a svítí bez problému. Neporadíte, co by mohlo být posrané? Domnívám se matně, že to udělátko na aut rozsvěcování nemá oddělené pravé a levé světlo, takže je chyba někde jinde. A dělá to jen pravé světlo.
Luboš Rudišar
tel.: 775 958967
mail: rudisar@centrum.cz

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Automatické rozsvícení světel

Příspěvek od trhac »

Je to sice dost starý téma ale řeším uplně ten stejnej problém.Passat 2004 s xenonama a automatikou.Zapnu klíček a někdy nezapne pravej xenon.když zapnu vypínač zapne se.kamoš to na podzim koupil a chce to poladit.vyřešil si to nějak nebo si to prodal zrovna tomu mýmu kamošovi?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“