Piskani pedalu v interieru auta

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Vw.Sandra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.11.2016 21:34

Piskani pedalu v interieru auta

Příspěvek od Vw.Sandra »

Caute,
Mam takovy problem, ktery me strasne rozciluje :lol: Kdyz jedu a jsou nejake nerovnosti na vozovce, tak me piskaji pedaly aniz se jich dotykam. Zkousela jsem to prostriknout WD, ale problem, ze je tam blby pristup a neni skoro kde to promazat :D diky moc za rady ;)

MarcoPolo1400
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2018 11:55

Re: Piskani pedalu v interieru auta

Příspěvek od MarcoPolo1400 »

pedály sami o sobě nepískají ,písknou si max tehdy když jsou nášlapné gumy pedálů mokré a vaše bota taky při kontaktu pak můžou trošku hvízdat :D jinak zkuste v tyto slunečné dny zkusit který pedál na zmáčknutí vydává zvuk no a tím bych začal ,pokud to bude spojkový tak problém bude v motorovém prostoru nikoliv v kabině :) a to sice lano spojky - s tím jsem měl po koupi problém já akorat s tím že to vrzalo jak stará postel z 60let :D
vw polo 6n1 1.4 44kw

Vw.Sandra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.11.2016 21:34

Re: Piskani pedalu v interieru auta

Příspěvek od Vw.Sandra »

No tak nejsem uplny debil a poznam, ze jde o piskani v interieru vozu. Navic jsem srozumitelne napsala, ze se jedna o piskani pedalu behem prejeti nerovnosti bez toho aniz bych se jich dotkla.

Vw.Sandra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.11.2016 21:34

Re: Piskani pedalu v interieru auta

Příspěvek od Vw.Sandra »

Takze me pedaly bohuzel sami od tebe piskaji :(

pavelll
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 17.08.2013 12:43

Re: Piskani pedalu v interieru auta

Příspěvek od pavelll »

TY NEMAS RADIO ? :laugh:

MarcoPolo1400
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2018 11:55

Re: Piskani pedalu v interieru auta

Příspěvek od MarcoPolo1400 »

v tom případě vám nezbejvá nic jinýho než pedály promazat a to se dělá uplně výborně sundáte celou palubovku a demontujete tak dlouho a všechno než máte kvalitní pohled na uložení pedálů ,ty rozeberte promažte a celé to seskladejte,a nebo stačí jak už tu psal pavel radio a volume naplno s nejakou fajn pisnickou :)
vw polo 6n1 1.4 44kw

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“