DCC Passat B8

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

DCC Passat B8

Příspěvek od eauto1.cz »

DCC Passat B8

Osobně jsem z DCC mile překvapen.
V Golfu to nebylo tak zásadní ale Passat má DCC vynikající.

Např na 19" kolech v režimu komfort jako když by to auto někdo přezul na R16, neuvěřitelně pohodlné ale zajímavé je že i tak to umí v zatáčkách v komfortu přitvrdit venkovní stranu, auto se nenaklání příliš a hned se to adaptivně do zatáčky chová jako na R17-18".
To je bomba jak to mění charakteristiku nejen dle režimu ale i dle podmínek.

Když se dá sport tak je to motokára, a v normal je to ideální na běžný provoz hlavně i s R19 to není tvrdé jak by každý čekal ale je to OK!
DCC doporučuji do B8 zásadně :good:

Lze v B8 na DiscoverPro MIB2 umožnit v profilu INDIVIDUAL plynulé nastavení DCC? (Jak na Arteonu v MIB3?)
Třeba v městě mám z komfortu mořskou nemoc jak se to houpe a Normal není špatný ale lepší by bylo něco mezi :good:

Umí to vůbec Passat dovybavit před MR2018 s původním HW?
Není to jen pro Arteon?
Ví někdo něco?
Přílohy
20180113_112738.jpg
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: DCC Passat B8

Příspěvek od pasátek »

Arteon má magnetoreologické tlumiče. Proto je tam taková možnost nastavení. Nevím, jestli Passat ještě nepoužívá stejný typ tlumiče jako Passat 3C/CC.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

kk.berry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.12.2017 00:22

Re: DCC Passat B8

Příspěvek od kk.berry »

Mám Passat s DCC, kupoval jsem ho za účelem, že si nastavím individuální režim a budu ho mít stále aktivní. Bohužel jsem ale zjistil, že po vypnutí a zapnutí motoru se automaticky zvolený režim (jakýkoliv) zruší, přesto že tlačítko MODE svítí a dokonce na displeji se píše, že je aktivován.
Má někdo stejný problém? Dá se to nějak nastavit, aby zůstal aktivovaný mnou zvolený jízdní režim a po dalším startu?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“