ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Chozin, alesino

marf111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.06.2017 19:24

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od marf111 »

konektor nemusíš odpojovat. Včera jsem to zkoušel, bo mám stejný problém. Akorát teda dostat se prstem pod ten zahnutej plech k páčce byl teda boj, Alespoň pro mne. Ale jak se to jednou povede, tak už v poho. Ještě bych se zeptal, než začnu měnit zámek, nemá někde nějakou pojistku, že bych začal tam? Díky.

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od score »

kdyby měl někdo podobnej problém, ten "most" s osvětlení SPZ a zámkem stojí na Ebay 22€
vyměnit si to umíte sami, tak proč dávat servisu další litr za chvilku práce (pokud teda máte jistotu že je spínač mrtvej
případnej odkaz -
https://www.ebay.de/itm/Griffleiste-Hec ... 2749.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

fb_josef37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.09.2021 19:27

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od fb_josef37 »

Zdarec borci mužu se zeptat na tu páčku jestly je kovová nebo plastová dikce moc protože nějakou plastovou jsem zlomil.

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od kubisz »

u 1T3 je to takova profilovana bila plastova packa
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

fb_pavol15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.06.2022 20:37

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od fb_pavol15 »

Ahojte mam problem na VW Touran 2005-nejde mi otorit kufor ani spinačom na kufri ani dialkovym ovladanim. Zamok som skusal za novy a nič. mikrospinač cvaka. (zda sa byt dobry) prechodove kable pod stropnicu tiež OK..Ked stlačím otvaranie kufra na kluči cvakne akoby vo všetkych dverach central, ale v kufri nie... Ak by bol zly ten miktospinač v madle dverí klučom by to malo ist otvorit nie?

fb_pavol15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.06.2022 20:37

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od fb_pavol15 »

Ahojte mam problem na VW Touran 2005-nejde mi otorit kufor ani spinačom na kufri ani dialkovym ovladanim. Zamok som skusal za novy a nič. mikrospinač cvaka. (zda sa byt dobry) prechodove kable pod stropnicu tiež OK..Ked stlačím otvaranie kufra na kluči cvakne akoby vo všetkych dverach central, ale v kufri nie... Ak by bol zly ten miktospinač v madle dverí, ta tlačitdok kufra na DO by to malo ist otvorit nie?--A NEJDE ANI TAK ANI TAK...
Nahoru

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: ZÁMEK 5 DVEŘÍ - Nejdou otevřít (mikrospínač)

Příspěvek od srotty »

Ne. Musíš to otevřít spínačem na dveřích. Mikrospínač a vedení od něj proměř, ne, že cvaká a zdá se ti dobrý.

Odpovědět

Zpět na „Exterier“