Traffic Jam Assist

Co se nedá zařadit...
Odpovědět
Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Traffic Jam Assist

Příspěvek od CoolXman »

Jakej máte časovej limit, do kterýho se vám auto samo rozjede v koloně? Nečet jsem manuál, ale odhaduju to tak na 2-3 sekundy, což je docela málo. Ideálně bych to potřeboval prodloužit.
Někde na fóru Golfa VII jsem četl snad až 30 sekund nebo co.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

dzexon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 21.05.2015 16:29

Re: Traffic Jam Assist

Příspěvek od dzexon »

Netuším, co dělám špatně, ale mně se auto samo nerozjede. Zkoušel jsem čekat déle jak 3 vteřiny a nic. Vždycky musím šlápnout na plyn nebo zmáčknout tlačítko RES. Nevíte, kde je zakopaný pes?
Dobře to funguje, když je auto přede mnou alespoň v minimálním pohybu, pak to zrychluje a brzdí celkem inteligentně.
Passat B8 Limo, BiTDI, 4motion, 18" Darford grey, ACC, DCC, AID+DiscoverPro, LED+DLL, ErgoComfort, EasyOpen, Ambiente, Tow bar, 230V

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Traffic Jam Assist

Příspěvek od eauto1.cz »

Mi ten RES nejde protože vždy stojí kolona déle než 3sec. Pořád musím šlapat na plyn.
Ví už někdo jak přidat?
Totéž problém s Lane. Neumí tam někdo těch 11sec prodloužit na 11h? :good:
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Uživatelský avatar
nofu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 16.12.2008 18:15

Re: Traffic Jam Assist

Příspěvek od nofu »

Taky musím ťuknout do plynu, jinak se nerozjede. Je to bezpečnostní opatření, nejspíš s tím nic udělat nepůjde.

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Traffic Jam Assist

Příspěvek od eauto1.cz »

Traffic Jam Assist tak už lze nastavit diagnostikou aby se pomocí RES sepnul i po delším stání a kdykoliv dám dlouze RES tak se rozjede.
Každopádně bez toho přidávání plynu to je zase o krok pohodlnější :good:
V kombinaci s plachtěním a aktivním start-stop to je, sice jen občas, ale v dlouhých kolonách kde se málo potahuje, třeba kyvadlová doprava jedním pruhem při opravě jednoho ze dvou pruhů, dokonalost, jak to autonomně funguje, když fakt stojíš dlouhé minuty, desítky minut... Např Hradec-Holice jak za Hradcem je půl roku několikakilometrová kolona, paráda a i každý nepohyblivý STAU na dálnici je fajn. :potlesk:
Pomocí ACC si nastavíš i velikost odstupu při zastavení v rozpětí asi na délku dvou-tří aut a nebo plynule méně až na jeden metr, a to už Ti tam jen každý druhý vjet neumí...
Akorát dokáže někdo aby uměl jet rychleji než 60kmh a bez držením RES dlouze ale jen kliknutím i při delším stání?
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“