Golf Vll FL - denní LED

Karoserie, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od anti_bot »

Mám prosím dotaz na ty, kdo mají LED s DLA, jestli se vám rozsvíti dálkové světla při s potkávačkama na základě impulsu od světelného senzoru, tzn. jestli svítí všechny čtyři i při lehkém setmění nebo se dálkové rozsvěcují až už je úplná tma?
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od GTI4 »

DLA nemám, takže to ber s rezervou, ale viděl jsem během dne ve městě za deště golfy a těm svítily všechny 4.
Myslím si, že s DLA svítí vždy všechny 4, všechny 4 jsou tlumené, maskovaná dálková se dělá jen vnějším projektorem. Ten vnitřní reflektor je jen tlumená, alespoň podle obrázku na předchozí stránce.
Maskovaná dálková by se měla aktivovat až při jízdě nad 60km/h a nedostatečném osvětlení. Pokud v noci vjedeš do obce měla by se vypnout.
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od anti_bot »

Takhle nejak bych cekal ze to bude fungovat. Jenze na nasem aute se rozsviti jen vnejsi a vnitrni dalkove se rozsviti az je uplna tma a jedu nad 60. No a kdyz jede vic aut, misto toho aby odclonovaly, tak se zase vypnou a nekdy blikaji jak na diskotece.
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od GTI4 »

A jsi si jistý, že máš DLA? To co popisuješ vypadá jako Light Assist, automatické zapínání dálkové.
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od anti_bot »

Ano jsem si jisty :D Psal jsem i na importera, ze takhle jsem si funkcnost DLA nepredstavoval...momentalne cekam na odpoved.

Jinak DLA jako takove funguje skvele, ale pouze tam kde je absolutni tma a neni velky provoz, to vykrajuji ukazkove...
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od anti_bot »

Pro info vyjadreni inportera:
“Zároveň nám dovolte, abychom Vás informovali, že u DLA, je myšleno trvalým zapnutím dálkových světel ve chvíli, kdy to uživatel využije. V tomto případě však není myšleno trvalé zapnutí během dne, apod., kdy není předpoklad použití dálkových světel.“
Pak mi tedy prosim vysvetlete, proc Passaty, ktere vidam casto a G7, jak se tady pise jezdi i pres den se ctyrmi svetly? :fool:
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Golf Vll FL - denní LED

Příspěvek od GTI4 »

Nejsem si jistý, ale podle popisu na obrázcích to vypadá, že u Golfu je vnější, složitější a natáčecí projektor, který má funkci maskované dálkové, doplněn vnitřním reflektorem s přídavnou tlumenou. Ta neoslňuje a proto může svítit pořád.
U Touranu je vnitřní funkce přídavná dálková a protože ta oslňuje spouští se jen když je to možné.
Proč to tak je netuším. Možná jiný výrobce světel nebo politika VW.
Přílohy
F120137C-7DFD-41F1-8132-D7C6F91FBFD7.jpeg
738144B3-15F5-4663-BB66-E442443EF8FB.png
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“