Nastavení

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
counterct
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 08.11.2011 15:53

Nastavení

Příspěvek od counterct »

Mám pár dotazů:
Takže, dá se nějak nastavit aby se auto samo zamklo po rozjezdu? Nikde v nastavení jsem to nenašel...
...Aby se při zamknutí zavřely zrcátka? Aby se při otevřených oknech a následným zamknutím auta zavřely okna? + to samý při dešti, bez zamykání...
:)
VW Passat 2.0TDi (103kW)2013 DSG a RNS315

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Muj novy PHAETON - rady pro koupi, dotazy, poznatky

Příspěvek od campagnolo »

zamykani - jo, ale ne v menu auta, ale pres diagnostiku.
zrcatka sklopis jen pri zapnutem zapalovani a to pretocenim cudlu zrcatek vedle radici paky
okna- pouze zmacknutim a podrzenim klice a to ma z nejakeho duvodu vetsina phaetonu z vyroby deaktivovane, musis nechat nakodovat.
Pripadne podrzenim klice v zamku, ale tak jak pises ty to nelze.
Destove cidlo zavre okna/sibr pouze kdyz bude auto odemcene. Pokud bude odemcene, bude v nem mokro :-)

dan.svec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.06.2018 13:04

Re: Nastavení

Příspěvek od dan.svec »

Zdravím všechny nadšence tohoto vozu. Otevření oken pomocí DO mě neustále trápí, nikde v VCDS to nemohu najít, tam kde to mají JETTA, GOLF atd. to není. Můžete mi někdo prosím poradit jestli to jde programem VCDS s kabelem VAG-HEX? Phaeton 3.0, 2014. Díky moc předem za všechny poznatky.

Jirkavwph
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.09.2018 11:57

Re: Nastavení

Příspěvek od Jirkavwph »

Zdar, k nastaveni ovladani oken jsem pouzil tento program a funguje mi to. Taky jsem s tim mel patalii.. http://www.motordiag.cz/mkm" onclick="window.open(this.href);return false; kabel obyc KKL. Jde tam i nastavit zamceni auta pri rozjezdu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení

Příspěvek od tornado1 »

Na phaetonu jsi toto použil jo????
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jirkavwph
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.09.2018 11:57

Re: Nastavení

Příspěvek od Jirkavwph »

Je to tam napsané v jiném jazyce? Ano použil jsem toto a funguje to úplně stejně ta jako ne všech autech tohoto roku... Měl jsem octavie 2003... 2005..superba 2004 a na všech to šlo aktivovat bez problémů. Kdybych program neměl ověřený sám na svých autech vůbec bych ho nezmínil.

dan.svec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.06.2018 13:04

Re: Nastavení

Příspěvek od dan.svec »

Jirkavwph píše:Zdar, k nastaveni ovladani oken jsem pouzil tento program a funguje mi to. Taky jsem s tim mel patalii.. http://www.motordiag.cz/mkm" onclick="window.open(this.href);return false; kabel obyc KKL. Jde tam i nastavit zamceni auta pri rozjezdu.
Ahoj a díky. Na passatu z 2004 tohle funguje, ale na phaeton 2014 nikoli. Taky odzkoušeno.

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“