Nářadí kvality "LIDL"

Odpovědět
VagnerJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 22.12.2017 07:48

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od VagnerJ »

Já tam koupil klíče. Ty velké byly v cajku, malé se mi zohly v ruce. Pak mi někdo chtěl udělat radost bruskou Parkside, taky z lidlu. Fungovala hodinu. Vše se vyreklamovalo zpět, ale nářadí z hypermarketu se už vyhýbám. Raději si nechám poslat z netu a mám klid.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od skacel99 »

Mám už pár let ráčnový klíče XT-line tehdá asi za 400,- sada 8-19 a zatím drží slušně
Pak od vánoc vzduchovou pistoli Parkside,to poreferuju později,ještě skoro nic neudělala.
Každopádně už asi 2 roky drtím dvoupístovej kompresor od Hechtu a vcelku drží. Už teda byla reklamace ba zadřenej píst,ale vzali to a jede dál.Udrží za stálýho běhu asi 4 atmosféry,pro hoby použití to stačí. Já tím foukám chladiče na traktorech,kombajnu a podobně a to teda zvládá dost s obtížemi. Musí se občas počkat,až nafoukne alespoň 6.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od 11mAjA11 »

Koupil sem Akupeloucha od Parkside a teda sem mile prekvapen. Za 18kil je to na domaci pouziti v pohode, mel sem obavu ze nepovoli, ale rube zdatne, skoro lepe nez vzduchac bych rek.
Test na zavodech probehl na vybornou, povoli i nahrate kola po RZ jak na Favoritu tak na Evu (a to kurwa topi jak kotel ustredniho topeni).
Takze za me dalsi fajna investice.
Nemusim na zavodech v casovem presu behat kolem auta se slauskem pod nohama a plantat dotoho lidi okolo auta.
:taunt: :taunt:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Pridavam se .Utahovak za 1800,- v cajku.Vrtacka to samy :good:
Obrázek

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od skacel99 »

reklama,smazat
Jinak nářadí za pár korun lidi kupují proto,že stojí pár korun. Tudíž servis asi nikdo řešit nebude. Jestli mi vzduchová pistole za 500 kč vydrží rok či dva,tak ji pak zahodím a koupím jinou. Pokud 2x do roka přezouvám 3 auta,nebudu kupovat profi nářadí.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od Shorty »

Pozáruční opravy u nářadí za litr max dva asi nedávají moc smysl. Nedávno jsem dal ze sentimentu opravit starou poctivou narexku po dědovi, stálo to přes litr a neběhá to nijak slavně.

Co jsou ale šmejdy jsou zahradnické věci
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od vtuni »

Aku utahovák mě utekl a chodím jak lev v kleci kdy bude zase... Protože není ani v online shopu... Jinak jsem s ostatníma vecma spokojený pokud to člověk nemá na profi práci X hodin denně tak za cenu jednoho kusu profi nářadí má člověk půl dílny...
Výhoda je že to aku nářadí se dá koupit kolikrát bez baterek a nabíječky a pak je tam luxus cena...
Takže stačí mít 2 baterie do aku nářadí a nářadí půl garáže... Jinak parkside je v té 20v sérii kompatibilní s florabest.... Takže baterku z akušroubovaku používám do nůžek na živý plot a naopak...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od 11mAjA11 »

Právě to je ta jedna s příjemných výhod baterky na použití napříč různým nářadím a holá verze za velmi fajn cenu.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od Shorty »

Ale ty lídlácky baterie teda nic moc. Sic lithium ale cca rok po záruce, tedy po 4 letech (stejně se záruka asi nevztahuje na baterii) mi chcípla baterka. Náhradní už na ten stroj neprodávají, takže aku vrtačka k prdu. Když to porovnám s mnohem starší Makitou nebo AEG (oboje rtuťové baterie) tak životnost baterie opravdu slabší.

No a teďkonc chtějí za nějaký lepší aku šourbovák skoro třeba 2500-3000 a to už si raději připlatím za značkový. Pokud by ale šlo o ten basic za litr tak je to furt dobrá koupě
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od skacel99 »

Ono u těch aku vrtaček je stejně lepší to zahodit po tom,co umře baterka. Asi jedno jaká značka. Měl jsem v práci Narexu,baterka držela asi 8 let (za mě paráda na to,že se používala výceméně pouze nárazově). Pak se koupila nová baterka (asi za 1600,vrtačka komplet stála tehdy 4300). Vrtačka to vydržela ještě rok a pak umřel motor. Do nové vrtačky baterky samozřejmě nepasují,protože se změnil typ a tvar,takže mám teď nový baterky k ničemu a stejně se musela koupit kompletní vrtačka. Ale na to kolik a v jakých podmínkách toho ta vrtačka navrtala,tak klobouk dolů.
Momentálně se koupil Hecht za půlku tak jsem zvědavej,co vydrží. Každopádně kapacita baterií je někde jinde,oproti té Narexe. Nabíjím ji tak 2x méně

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od vtuni »

Tak ono i u té prémiové řady je ten lidl okolo poloviny ceny co by stál třeba modrej profi Bosch....
A hlavní problém baterek je podle mě uživatelská údržba....
Jestli má někdo aku nůžky na živý plot se kterýma stříhá naposledy v září a pak je vytáhne až v květnu tak jde logicky baterka do kytek.... No a u ostatního nářadí je to to samý.... Takže ruku na srdce kdo jen tak z nudy co 2 měsíce to nářadí nabíjí bez ohledu na to jak to používá
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od skacel99 »

Tak zrovna aku vrtačka je podle mě nástroj,kterej má využití celoročně. Mám nástavce na ořechy,takže celoročně i nějaký lehký montování.Víceméně občasný celoroční provoz s dvouměsíční špičkou,kdy jela každej den 6 hodin v kuse.
V minulým příspěvku jsem to blbě napsal,pokud jsi reagoval na to

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od vtuni »

Tak o o to bylo spíš na shortyho.... Jinak vzhledem k tomu že už aku nástroje i baterky mám tak pro mě už jasná volba... Jen zatím škoda že ty performance / premium věci se nedají zatím koupit bez aku...protože zrovna ten aku šroubovak bych v té premium vzal.... U mafla kterýho používám sem tam mi bohatě stačí ten hobby
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od Shorty »

Hele tu aku vrtačku používám celkem pravidelně, určitě jednou za měsíc. Ale i tak baterka odešla do křemíkové nebe. Furt si jí ale asi za litr koupím znova i když jsem pokukoval po modrym Bosch to je jasný
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Nářadí kvality "LIDL"

Příspěvek od Jarda S. »

Shorty píše:Ale ty lídlácky baterie teda nic moc. Sic lithium ale cca rok po záruce, tedy po 4 letech (stejně se záruka asi nevztahuje na baterii) mi chcípla baterka. Náhradní už na ten stroj neprodávají, takže aku vrtačka k prdu.
baterie se koupit dali :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Odpovědět

Zpět na „Vercajk a vybavení dílny“