CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
Příspěvky: 349
Registrován: 05.05.2010 09:41
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od street-dog »

Zdravím, blbne mi otevírání dveří u řidiče vzduchovým centrálem a je slyšet ucházení, tak jsem to rozdělal, ale hadička je OK a uchází to někde přes zámek :( dá se zámek nějak utěsnit nebo musím sehnat jinej ? Díky :)
Koupím doklady ČZ 125/453

Obrázek

AnetGolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.10.2016 11:41

Centrál VW Golf III

Příspěvek od AnetGolf »

Ahoj klubáci, potřebuju poradit, jestli je nějaká možnost, jak odstavit centrál? Nejde odemykat klíčem, musím ho odemykat zevnitř, potom se mi odemkne celé auto a do 10-ti vteřin se zase celé zamkne. Jediné, co funguje a je pořád odemčené jsou dveře u řidiče, Díky za radu :wink:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Centrál VW Golf III

Příspěvek od 11mAjA11 »

Asi by bylo dobrý napsat jestli je to originál nebo dodělek..
Co je na tom dál napojené (alarm, atp..)
Nejsem si na 100% jistý ale podle mě má mít GIII originál centrál pneumaticko-mechanický , což znamená že motorek kompresoru dostane od spínače v zámku řidiče signál, sepne se, nafouká/odsaje a tím hýbe ostatními membránami v zámcích.
Tím pádem se auto samo zamknout nikdy nemůže (nemělo by když motor nedostane signál).
Pokud je to originál pneumatický.
S čistě elektrickými servy sem se nikdy nesetkal, ale netvrdím že by tam nemohly být pro vybrané země..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

AnetGolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.10.2016 11:41

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od AnetGolf »

Je to originál. Dveře řidiče jsou odemčený pořád, ostatní dveře když chci otevřít musím zevnitř zmáčknout čudlík na dveřích (na zadních dveřích za řidičem), tím se ostatní tři dveře+kufr+nádrž odemkne a do 10-ti sekund se vše kromě řidiče zase zamkne. Nepotřebuju aby mi centrál fungoval, jen bych chtěla vědět, jestli jde centrál nějak odstavit z provozu, třeba pojistkou nebo tak aby auto bylo odemčené pořád, je nepraktický pořád někomu otevírat dveře, když někoho vezu :)

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od 11mAjA11 »

Odpojit napájení kompresoru (pokud je to opravdu originální centrál na pneumatickém principu).
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od shafticzek »

Chlapi Keetec ovládání mínusovým signálem, každopádně G3 má plusovým, je to nějaký nepřekonatelný problém? Píšou něco o přídavném relé, které ale asi není k balení - případně máte tip na DO ovládaným plusem, kvalitním? Keetec by nemusel být špatný, jen ten výstup.

http://www.autokelly.cz/Product/DO-CZ-10-LINE/8525331" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
Návod.compressed.pdf
(73.53 KiB) Staženo 302 x
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Já myslím,že vevnitř je to stejná čína.Jestli Keetec,nebo něco jinýho.Tohle vyřešíš buď relátkama,nebo elektronicky.Nebo jinej alarm,většinou jdou přepínat výstupy na + nebo -
Někde jeden novej nepoužitej mám,pokud by byl zájem.
Obrázek

pajabobika
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 11.08.2011 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od pajabobika »

Zdravím lidičky ;)
Omlouvám se, po,ud se budu opakovat, jen mi přijde zvláštní, že mám origo vzduchovej centrál na Ventu (funguje vše, jak má, tlakově atp.), ale přitom ovladač Keetec
dalkove-ovladani-centralniho-zamykani-do-auta-keetec-cz-10~max1.jpg
a až teď mi přestaly při zamykání i odemykání blikat blinkry. Je to pojistkou, kontaktem, nebo čím? a případně kde ty pojistky od centrálu najdu?
Díky.
VolksWagen Vento 1,9 TDi 66kW

MARTANA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2017 19:22

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od MARTANA »

lidičky potřebuju radu.Nejde mi odemknout u passata combi auto centrálem. Když ho otevřu po půl hodině klíčem tak se otevřou jen dveře řidiče a auto začne houkat. Zevniř všechny dveře otevřu manuálně.Když chci zamknout tak ovladačem normálně zamknu ale odemknout už nejde:-(Kufr zůstal zavřený asi navždy!!!Nevíte někdo kde by mohl být problém??Nejde ten ovladač nějak zaktualizovat nebo nepomůže vypojit baterku???Děkuji za každou radu jsem přece jenom ženská :-).Martina

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od Jarda S. »

passaty maji dvojitý odemykání tim byh začal
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

OVonderka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.04.2018 22:51

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od OVonderka »

Ahoj lidi pořídil jsem si Golfa ,má origo centrál, připojil jsem k němu neorigo alarm. vše funguje jak má ,jen k tomu mám relé na dojezd oken po zamčení ale za boha nemohu přijít jak to zapojit tak aby to fungovalo.

když mám zaplej klíček tak po mém připojení okna dovře, ale jak nemám zaplé zapalování ani prd.

nemohl by mi někdo poradit ať to můžu dát už dohromady. díky předem

kut
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 12.08.2008 12:32
Bydliště: Zlínsko,tel 724958027
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od kut »

Ahoj,prosel jsem cely tema a muj problem jsem nenasel)Dela to jen kdyz je pod nulou.Auto otevru centralem a to dalkou nebo klickem,tak spunty ve dverich vyjedou.Ale nejdou otevrit ani jedny predni dvere,jak ze vnitr,tak z venku.Nekdy je otevru,vlezu do auta a uz nevylezu)Po zvyseni venkovni teploty to funguje dobre.Nevite??Diky A dvere primrzly nejsou!

fb_štěpán3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.03.2021 22:42

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od fb_štěpán3 »

Zdravím mam dotaz mam golfa 3 a můj problém je takový . Pořídil sem si ho a měl sem problém se zámky . U řidiče byla zlomena vložka a u spolujezdce vložka ani nebyla :D vyměnil sem u spolujezdce zámek ale na jiný klíč a u řidiče sem vyměnil vlozku na jiný klíč bohužel tak blbě ale to je vedlejší . Když sem zamkl nebo odemkl auto tak se mi zavřeli nebo otevřeli dveře od řidiče spolujezdce a jedny dveře vzadu ale druhé dveře vzadu a kufr byl otevřeny . A kompresor furt hucel jak při odemknuti tak při zamítnutí . Sundal sem tapce a tak a zjistil sem ze ve dveřích byl vypadlej konektor zapojil sem . A šlo to všechno zavírat a otvírat krom kufru . Jenže dnes večer sem přišel k autu ze odemknul sem ho a bylo to takové divné tak sem to zkusil hned zavřít jenže sem už zavřel jen ridicove dveře . Takže jdou otvírat a odemykat jej ridicove dveře . A kompresor už neslysim . Nevite kde můžeš být chyba ?

fb_josef19
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.02.2021 14:11

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od fb_josef19 »

Zdravím klubáci. Mám problém s dálkou. Objednal jsem si téhle dálkuhttps://www.tipa.eu/cz/ridici-jednotka-centraln ... /d-193218/ a nejde mi zapojit aby fungovala jak má. Prosím o jakoukoliv radu. Na dráty z krabičky dálky jsou značeny 2 dráty a musí se podle manuálu mezi ně dat odpor. Ale i tak to prostě nejde.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“