MetaVoice

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Snorax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.02.2019 15:02

MetaVoice

Příspěvek od Snorax »

Zdravím, máme Passata B6 2010, s rádiem RNS310 a bílým maxidotem.
Ví někdo co konkrétně je zač Metavoice? Nějaká aftermarket BT jednotka? Případně kde ji najdu? Za rádiem? Mikrofón mám vyveden na strop k boxiku na brýle. Na Maxidotu je záložka Metavoice, která však nemá žádné nastavení, pouze po propojení s telefonem se dají vyhledávat kontakty a vytáčet čísla. V telefonu je vidět jako MetaVoice s pinem pro párování 1234.
Zvuk není úplně kvalitní a relativně dlouho trvá než to zaznamená že telefon něco přehrává (ať už hudbu, hovor, či vyzvánění) a pustí to do reproduktorů.
Pod spolujezdcovou sedačkou není ten klasický box s jednotkou, ale nějaké konektory jsou vidět pod výřezem v koberci, tak zkusím ještě prozkoumat když je teď teplo.

Díky, na netu nic jako "Passat B6 Metavoice" není :(

Edit: Jo a tlačítko "Phone" na rádiu stále tlumí pouze zvuk, ikdyž jsem aktualizoval FW na poslední verzi. A v levém horním rohu na rádiu se zobrazí symbol sluchátka, když to zaznamená zvuk z telefonu, takže tam očividně nějaké propojení je mezi MFD-BT-Radiem, ale do jaké míry fakt nevím, protože třeba přímo externí vstup z BT (tak jako třeba z AUX) zvolit nelze (ta možnost tam není), pouze to začne přehrávat na základě té detekce... Takže to asi ani nepodporuje ten protokol A2DP
Přílohy
IMG_20190205_145549.jpg

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: MetaVoice

Příspěvek od Nwkt »

http://www.tpxsrl.com/vw-seat-skoda/129 ... ce-vw.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Těžko říct kde bude. Nejlepší vyndat rádio a jít po kabelech. Mohli jí dát kamkoliv, ale osobně tipuju že bude za climatronicem

Snorax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.02.2019 15:02

Re: MetaVoice

Příspěvek od Snorax »

Díky za odpověď.

100% řešením bude dodatečná montáž prémiové BT jednotky, protože toto se nedá používat - často se to na displeji zasekne, dlouho trvá než to detekuje zvuk, vytáčení taky extrémně nepraktický... Kdyby to umělo aspoň A2DP, ale to bych chtěl moc.

Jediné čeho jsem si teď všiml, že v rádiu, v nastavení pro Média je záložka Bluetooth Audio, která přidá do seznamu médií položku BT, ale ta jen zobrazí na displeji nápis a tím to končí, takže to s tím asi spolupracovat nebude. Doufal jsem že přes VAG aspoň omrknu kódování jestli náhodou něco neobjevím, ale po připojení k rádiu jsou všechny bity bez nápovědy...

Každopádně ještě jednou díky a zkusím asi pořešit origo BT modul.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MetaVoice

Příspěvek od tornado1 »

Pro zobrazení funkci telefonu bude zřejmě stačit přehrát fw v radiu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Snorax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.02.2019 15:02

Re: MetaVoice

Příspěvek od Snorax »

Myslíš že to bude fungovat i s tady tou aftermarket jednotkou?
Když přes ni přehrávám zvuk a rádio vypnu, zobrazí se na rádiu nápis "Telefon" a zelené okraje na displeji, ale to je vše.
Update FW jsem dělal na 357 z 227. Po updatu ale pak stále nefungovalo tlačítko "Phone" a jen ztlumilo zvuk.
Přílohy
Před updatem, jen ty tři údaje -> RNS310, jestli je to k něčemu dobrý.
Před updatem, jen ty tři údaje -> RNS310, jestli je to k něčemu dobrý.

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“