Barvení brzdových třmenů a bubnů DOTAZ

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Budějčák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.04.2019 20:35

Barvení brzdových třmenů a bubnů DOTAZ

Příspěvek od Budějčák »

Zdravím, před nějakou dobou jsem si udělal radost novými koly, teď bych chtěl zkrotit tu rez pod nima, doteď jsem brouzdal jenom škodovácká fora abych získal představu ale radši se zeptám tady.
Nejsem žádnej závodník, mám přece jenom litrovku, ale i tak bych chtěl aby vypadala trochu k světu protože s námi ještě dlouho bude (25k najeto). Kamarádi pořád ať to všechno dám do červený že to bude pěkný..ale po několika přečtených názorech mi došlo že u bubnů v zadu to asi nebude nejlepší nápad. Moje představa by tedy byla: Ve předu třmeny ČERVENÁ, středy černá/stříbrná
V zadu bubny ČERNÁ lesklá (máme spoustu hammeritu)

Bohužel nemůžu připojit fotku, tak jenom pro představu je to 6N2 Černá metalíza, 5 dveří
Ptám se na váš názor, co by jste tam dali, nebo jestli by červená na bubnech přece jenom nevypadala taky dobře. Děkuji za každou odpověď :wink:
Přílohy
polo2 (4).png

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barvení brzdových třmenů a bubnů DOTAZ

Příspěvek od BigBang »

cokoliv než antracit nebo černá bude na bubnech vypadat... no furt to budou bubny... Barvy bych nemíchal a dal něco decentního. Stejně to za chvíli bude zahnojený. Černá OK.
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“